Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] folie autorizata!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kid2502
[oferta] poti avea acum folie autorizata si pe masina ta!!!!vand act legal cu stampile+ timbre + sau - folia, pt orice tip de masina.se trimite oriunde in tara prin cargus.pret 2 000 000 lei foaia omologata+ timprele sau 2 500 000 foaia + timbrele+folia.actul eliberat permite geamuri foliate pe fata,spate+luneta!0721883917

8 May 2008, 14:48:
up
angel-boy
separat p fatza nu dai ?
kid2502
se poate da si pt fata si pt spate.pt ce vrei tu,practic noi iti dam un act legal pe care tu completezi datele si seria masinii,semnezi...ce anume vrei sa foliezi,fata,spatele,luneta.ficare geam are timbrul lui.pt cei interesati numai de actul si timbrele in sine se face reducere(folia se poate gasi oriunde)....pret pt act+ timbre(fara folie) 1 800 000 lei
horsewhisperer27
ne poti pune un scan ceva , sa vedem la obiect ce si cum?
kid2502
asa arata autorizatia si timbrele
bish
poti pune o poza mai mare cu certificatul? dar sa fie clara
kid2502
este destul cat am pus.nu e tras la xerox daca asta urmariti!saptamana trecuta am vandut cu 160 roni mai putin decat am zis mai sus,asta in atentia clientilor
maryus_83
In atentia cumparatorilor. Aceasta folie se gaseste pe forum la pretul de 100 de ron + taxe postale si nu se ofera in niciun caz omologare pentru geamurile fata.
kid2502
deci deosebiri intre folia mea si a voastra:1- eu dau chitanta,2- nu folosesc xerox color(aviz amatorilor),3- se poate verifica seria de pe fiecare autorizatie.4- spor la cumparat folii de 1 mil pt cei interesati...totusi nu pare cam ieftin?!.....aaa si noi dam si pt geamurile din fata!
di3g0
asemenea folie am cumparat eu...cu 100 RON, exact ca cea din foto...acum nu stiu daca asta e o combinatie de'a ta dar nu cred ca ai nimerit bine...
nu vreau sa fiu rautacios, pentru asta iti urez succes...aaaa si daca dai search ai sa vezi si acel topic biggrin.gif
Mihai R
Eu unu nu inteleg nimic din acea poza. Care mai e si editata. Se poate totusi o poza mai mare si mai clara?
bish
Folia pe care o vinzi u este de la alfaromtrans pitesti ..deci de la ei este cumparata,si nu stiu cat de valabila este omologarea.Bafta la vanzari
kid2502
folia este valabila numai pt geamurile spate.rog unul din moderatori sa inchida topicul sau sa-l stearga!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.