Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan 2006 1.5 DCI, aer conditionat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
masinioricestare
Vand Logan Laureate, 1.5 DCI, motorina, an 2006, unic proprietar, aer conditionat, inchidere, geamuri el, alarma, oglinzi el, deschidere portbagaj din inetrior sau din telecomanda la alarma, cd mp3 Alpine, carte service, fara accident, vopsea originala, accept orice testare.
Pret 7200 E
Tel: 0726224153


Sau pentru cine este interesat, schimb cd Alpine cu cd stock+ diferenta
Schimb stopire spate tunning cu stopuri stock+ diferenta
Schimb ceasuri de bord cu lumini alb cu rosu, cu ceasuri stock.

11 May 2008, 14:28:
super oferta
killerul
ceasurile sunt cu calculator de bord cu consum instantaneu? si cati km are? si la triple ce diferenta doresti?
masinioricestare
Da, sunt cu calculator de bord, sunt albe cu ace rosii.
Fa-mi tu o oferta si pentru ceasuri si pentru stopuri
killerul
ceasurile am observat dupa ca nu pot sa le iau pentru ca sunt de diesel si eu am benzinar. Nu stiu acu la stopuri depinde cat vrei tu pe ale tale. eu le-as da pe ale mele si cu 3 milioane. zi tu cat mai vrei pe ele!
masinioricestare
da-mi 3,5 mil si ok
mark``
Pot sa te intreb ceva? De ce vrei sa faci downgrade? Ca inca de asta n-am auzit?!
iuly89ct
pentru ca o vinde si vrea sa o vanda stock.daca ar vinde-o cu imbunatatirile pe care le-a facut nu si-ar scoate banii.
13Tdi
cat vrei pe stopuri-ma refer la stopurile mele stock plus diferenta
m-ar interesa si ceasurile-tot in acelasi fel modul de calcul(ale mele+diferenta)

masinioricestare
Cum am zis mai sus, pe stopuri vreau 350 ron si pe ceasuri, nush, propune tu, cred ca ce-l mai bine ne-am intelege la un telefon
07262214153


UPDATE DE PRET

6999 EURO

Masina are distributia schimbata trecuta in cartea service
masinioricestare
6999 NEGOCIABIL
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.