Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bobina, motoros relanti, bujii pt INJECTIE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rokos
masina din semnatura ( Dacia injectie din 2002 cu gpl ) a avut unele probleme la instalatia de gaz. ideea e ca pana i-am dat de capat am schimbat degeaba cele ce urmeaza sa le vand ( problema era din pulmonul gpl ).
deci cele scoase la vanzare sunt cele care erau anterior pe masina, le pastrez pe cele noi daca tot le-am luat, insa cele "vechi" functioneaza perfect-le-am facut proba dupa ce am schimbat pulmonul gpl.

BOBINA cu tot cu 4 fise ( cred ca asa ii zice, de unde pleaca cele 4 fise spre bujii smile.gif ) pret magazin ~ 185ron, pretul meu 110 ron

MOTORAS RELANTI ( are mai putin de 1 an ): pret magazin ~ 380 ron, pretul meu 150 ron

BUJII EYQUEM RC42S MADE IN FRANCE 4 bucati: 10ron toate 4
BUJII BOSCH super plus WR7DC (FILET LUNG) MADE IN GERMANY 4 bucati: 15ron toate 4

un set de bujii il dau cadou cui imi ia bobina sau motorasul.
poze la cerere cu ce va intereseaza.
trimit si prin posta in toata tara.
sorin007
poze?
rokos
sorin007: spune-mi la ce vrei sa vezi poza...ca inca nu le-am facut..ca sa stiu ce sa postez..oricum bobina e bobina, iar motorasul e motorasul Bosch...asa cum sunt la toate berlinele injectate...
rokos
up
rokos
up
rokos
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.