Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Proiectoare Clio 2/Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ursulici
Proiectoarele sunt cele din poze, sunt nou-noute, adica n-au fost folosite, am vrut sa le pun pe masina mea dar n-am mai apucat pt ca am vandut-o smile.gif Sunt originale Valeo (aceeasi marca cu cele puse de Renault), trimit si cu colet ramburs, dar prefer pe cineva din Brasov sau imprejurimi cu care ma pot intalni fata in fata. Inafara de Clio 2 mai merg montate si pe Laguna 2

pret: 400 ron

P.S. Daca sunteti curiosi intrebati la reprezentanta sau orice alt magazin cat costa si o sa vedeti ca le dau foarte rezonabil... cool.gif

[attachmentid=1627449412][attachmentid=1627449413]
hellcat
Din ce vad in poze proiectoarele sunt de Laguna2...si nu stiu daca se potrivesc la gauri si la mufa becului pe clio. Becul e cumva H11?
ursulici
Nu stiu exact ce bec este, am sa ma uit si am sa-ti spun, dar stiu sigur de la cineva de la reprezentanta Renault din Brasov ca Clio 2 si Laguna 2 au aceleasi proiectoare, cel putin modelul de Clio 2 bicorp
baban sergiu
avand in vedere ca noi noute la magazin costa 180 ron/ bucata
iar la service renault pe sub mana il iei cu 140 ron/ buc
iti dau 100 ron/buc

biggrin.gif
cristianxxl
Ofer 2 cauciucuri all season Bridgestone uzura 5% , 175/70/R14 pe proiectoare.
ursulici
@baban sergiu

Daca imi arati unde le-ai gasit in magazin, sa fie marca Valeo la 180 ron, ti le dau la cat ai zis!

La distribuitor in Cehia sunt 110 euro bucata! Trage tu concluzia...


Pentru cristianxxl: imi pare rau, daca mai aveam Clio sa stii ca faceam schimbul, dar asa nu imi sunt de folos...
ursulici
Up!

390 Ron
ursulici
380 Ron!

Up!
ursulici
Up!

350 ron
ursulici
Up!

Scade pretul la 250 ron!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.