Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ignorare utilizator
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
einstein1984
Ok, i-am dat ignore unui user care ma vana pe tot forumul sa comenteze "inteligent" asupra parerilor mele, mi-a facut si topic ca sa poata comenta linistit. Intr-un tarziu, ia ignore. Dar daca am ales sa nu-i citesc posturile, de ce ii tot primesc PM-urile? Nu e vreun pericol ca ar putea spune ceva inteligent in ele, insa tot apare fereastra aia rosie cand deschid forumul, tot primesc mail, etc.
Si mai bine ar fi sa vad topicul fara sa stiu ca a postat acolo, adica si fara acel header al postului sau.
C a t a l i n
Eu știam că se poate bloca și mesageria privată din direcția unui anumit user, pentru că astfel au scăpat unii membrii de avalanșa de aberații ale lui RamboX.

Intră în Control Panel / Panou de control.
Ai în stânga un link: Prieteni MP/Listă blocați.
einstein1984
QUOTE(MAERSK @ 18 May 2008, 20:41)
Eu știam că se poate bloca și mesageria privată din direcția unui anumit user, pentru că astfel au scăpat unii membri de avalanșa de aberații ale lui RamboX.

Intră în Control Panel / Panou de control.
Ai în stânga un link: Prieteni MP/Listă blocați.
*


Eh, daca stiam asta, nu mai deschideam topic nou. Multumesc, s-a infaptuit, se poate inchide sau sterge, sa ramana sony fara posturi.
Multumesc de ajutor Maersk!
Liviu
Iata lista cu premiantii pentru deosebita prestatie la o sectiune unde OFF-TOPICUL se sanctioneaza (specific faptul ca am sters 68 de mesaje din acest topic):

Sony: +10% warn si, pentru ca a acumulat 30%, are si pauza 3 zile
C@talin: +10% warn
einstein1984: +10% warn si ban 3 zile pentru acumulare de 30% warn
liviu2004: +10% warn
sadi: +20% warn (pentru ca ai functie de moderator pe forum iti dau si bonus)
xcss: +10%
vis-a-vis: +10% warn
ady77: +10% warn si, pentru acumulare de 30%, are pauza 3 zile

Data viitoare sa tineti cont de anunturile de pe forum (vizibile in sectiunile pe care le accesati).

Topic closed!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.