Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Iesiri cu bicicleta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Coltul biciclistului
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148
its
Pana la urma mergem cu masinile sau cu trenul? Posibil sa pot sa fac rost de o duba in care incap toate bicicletele + 2 pasageri + toate bagajele.

O sa fie si off road de mers? Eu nu am suspensii deloc si nu stiu cum m-as descurca.

Voi cat sunteti de antrenati? Stiu ca ii dau fum lu' a_c_b icon_mrgreen.gif dar in rest nu stiu nimic de nimeni.
zax
Bun, deci azi e joi si inca nu stim cine merge, nu stim unde mergem, nu stim unde dormim, nu stim cu ce mergem...
Presimt ca ajung la mare w.e-ul asta!
Lucman
Pesimist ca intotdeauna smile.gif
Asta e tot farmecul calatoriei Zax. Ce rost mai are sa pleci daca ai totul planificat si nu lasi nimic la mana destinului.
atentat_cu_bomboana
Ce chestie, zax! Chiar visam sa ajung la mare. Ma gindeam azi ce bine ar fi si ca-i pacat ca n-am fost cu bicicletele anul asta acolo.
Adevarul e ca nu-s deloc in forma, de trei nopti am frisoane si nu dorm, stau cu cite doua perechi de pantaloni lungi, doua bluze cu mineca lunga, doua pături... si tremur. Vreau sa ma intind la soare si sa stau degeaba, nu vreau sa urc pe piatra aia cubica de la Comarnic! biggrin.gif Da' as merge totusi, pentru "iupi-ia-iaa-iupi-iupi-ia-iaa"

Pai plecam Comarnic-Brasov-Comarnic si dormim la Dirste. Sau dormiti voi si eu tremur:
1. ori cortul, si atunci ne montam portbagaje pe biciclete
2. ori la casute si atunci trebuie sa sunam sa facem rezervare. O fi aglomerat din cauza Cerbului de Aur? O veni cineva sa se uite la asa ceva?

ITS: Faci sau nu faci rost de duba? Ar trebuie sa stim sigur. Se conduce cu B-ul?
Masinile ramin in Comarnic, de unde la recuperam a doua zi. Doar daca aveti voi pe cineva care are placerea sa ne insoteasca, atunci pot veni si safety-car-uri pe traseu. Pot, VladG? Cum e drumul?

Senna si Axe: voi ati fi venit doar la o zi. Ce faceti in situatia asta?
Aurelian 7, b76bgaarh, Dhragosh, cristianmihai1982...?

Hai sa facem lista:
1. VladG
2. Doc
3. ITS
4. atentat_cu_bomboana
5. zax
6. Axe (?)
7. senna (?)
8. casper (?)

L.E. am vorbit cu zax si zice ca a facut rost de numere de telefon pentru cazare la Padina.
Am avea avantajul ca traseul e mai scurt: 38 + 32 = 70 m, fata de asta la Brasov: 57,2 + 53,5 = 110,7 km.
Credeti ca mai e atit de mare inghesuiala in septembrie?
Haideti sa ne hotarim repede, sa stim ce facem cu cazarea. Posteaza zax numerele.
LuluMOB
Avantaje Dacia
user posted image

Un neamț care m-a însoțit
user posted image

Rânjet de satisfacție
user posted image

Lumina, soare, liniște
user posted image
atentat_cu_bomboana
LuluMOB, ai urcat dinspre nord? Te-a recuperat masina de undeva sau a trebuit sa te intorci la ea? Cind ai fost? Impresii?...

Hai sa zicem ce traeu preferam (Padina sau Brasov):
1. VladG
2. Doc
3. ITS
4. atentat_cu_bomboana: Padina
5. zax: Padina
6. Axe (?)
7. senna (?)
8. casper (?)

S s-o rezolvam astazi cu cazarea, daca e vorba sa facem rezervare.
zax
Se pare ca a intervenit o problema personala si pana la urma chiar nu voi putea sa va insotesc w.e-ul asta, indiferent de cum se aranjeaza lucrurile sad.gif

Distractie placuta si sa va ganditi la mine caci si eu o sa ma gandesc la voi smile.gif

In cazul in care va hotarati sa ajungeti la Padina iata doua numere de telefon pentru rezervari cazare:

0721.196.444 - Pensiune Coteanu - e chiar langa cabana Padina, camera dubla era prin martie 100 ron/noapte baie in camera

0723.315.911 - Cabana Padina - vreo 20ron/noapte patul in camerele mari (una de 18 paturi cealalata de vreo 20 si ceva). Au o camera de 4 paturi si inca una de 6 dar daca le vreti ar trebui sa va grabiti cu rezervarea. In astea cred ca e vro 30ron patul.

Ca recomandare, e de preferat sa mancati la cabana caci mie nu prea mi-a placut mancarea de la Coteanu (dar poate au schimbat bucatarul intre timp). Daca ajungeti devreme e de mers pe Horoabe (cu piciorul), un traseu de vreo 1-2 ore destul de frumos.

a_c_b, imi pare tare rau de starea ta, sper sa te faci bine pana sambata si sa fii in forma.

Lista:
1. VladG
2. Doc
3. ITS
4. atentat_cu_bomboana
5. Axe (?)
6. senna (?)
7. casper (?)
dizzy
O intalnire in Buc. tenteaza pe careva?
Sunt hotarat sa scot si eu bicicleta weekendul asta sa vad ce mai trebuie aranjat pe la dansa!
atentat_cu_bomboana
Plecam la Padina, e stabilit. Doua zile, 6 si 7 septembrie, pe ruta Sinaia-Cuibu Dorului-Saua Dichiului-Bolboci-Pestera-Babele(cu telecabina)-Sinaia (prin Saua Dichiului). Prima zi 38 Km, a doua zi 32 Km.
Am vorbit deja cu VladG despre cazare. Sun eu astazi sa fac rezervare fie la cabana, pentru camera de sase locuri, fie la pensiune (camere de cite doua locuri).
Va rog sa definitivati lista, sa sa stiu cite locuri sunt necesare. Cindva dupa prinz vreau sa sun la Padina.
Am sa va trimit si PM-uri. Daca nu raspundeti, nu va pot face rezervare si ramine sa va descurcati la fata locului.

Zax, imi pare rau ca nu poti veni si ca ai probleme... Sper sa nu fie grave si sa le rezolvi cit mai repede.

Axe
eu nu prea agreez ideea de stat doua zile pt ca nu pot ingrosa obrazul sa-mi las consoarta singura tot we si de aceea as fi preferat sa ma intorc sambata. Mai ramane si problema aglomeratiei pe tren duminica seara !!! Doua probleme zic eu deloc de neglijat. huh.gif
atentat_cu_bomboana
Mergi la o zi sau nu mergi deloc? Ai vorbit cu senna?
Pe mine ma intereseaza urgent lista cu cei care au nevoie de cazare, voi va puteti hotari oricind.
Postase hefee un tren bun de intoarcere...
Axe
astept raspuns de la el, cine se mai intoarce sambata ca nu vreau sa fiu mancat de urs doar eu ?! 243.gif
oricum nu va incurc cu cazarea !
atentat_cu_bomboana
Confirma cazarea pina acum:
1. VladG
2. ITS
3. atentat_cu_bomboana
4. Zax party.gif poate veni si el!
Cautam si zax si eu cazare. La pensiunea Coteanu deja nu mai sunt locuri iar la cabana la Padina nu raspunde nimeni.
Mai stiti voi cazare in zona?

Iau eu aparat foto, medicamente si petice mari.
Cine ia trusa de scule (inclusiv presa de lant) si pompa pentru ventil auto?

L.E. Am sunat, nu mai sunt locuri nici la Diana. Zax, mai incearca tu, te rog, la cabana Padina (tipa de la Diana zicea ca e putin probabil sa gasim)
Caut pe net cazare zona Scropoasa...
Cineva pe Carpati.org zice despre cabana Scropoasa: "Trecut duminica 17 august 2008 pe linga ea. Au cazare in 4 camere a cite 4 paturi fiecare. Pret 25 ron/pat."

Veste buna: A facut zax rezervare la Cabana Zanoaga: 2 camere cu cate 2 locuri, baie in camera 85 ron/ camera.

Pentru cine nu si-a confirmat rezervarea pina acum: Numarul de telefon de la Zanoaga este: 0755.030.965. Sunati cit de repede.
Doc
eu ti-am raspuns deja la PM, mai trebuia sa scriu undeva? Nu am timp acum sa urmaresc discutiile voastre pe forum insa mi-am anuntat prezenta de acum 1-2 zile.
atentat_cu_bomboana
PM-ul tau l-am primit dupa ce a facut zax rezervare.
Eu stiu totusi ca urmaresti topicul... Dok smile.gif
Suni sa faci rezervare? Mai vine cineva, sa mai completam o a treia camera de doua persoane?
V-am dat PM-uri, mesaje offline pe messenger, sms-uri, v-am scris PM pe toate forumurile pe care stiu ca sunteti activi... Deja e joi, nu putem sa mai aminam la nesfirsit.

Legat de unde lasam masinile (cei care vin cu masina, evident), mesaj de la hefee:
"Cel mai aproape cred ca ar fi pe undeva, printre blocuri. trebuie, la intrarea in sinaia, sa faceti stanga pe drumu spre targoviste. Undeva in zona aia cred ca trebuie sa le lasati.
Sau, ca sa mai scutiti din urcate, o puteti lasa in parcarea de la cabana Cuibu Dorului. Dar e pacat sa nu urcati alea 6-7 serpentine, diferenta de nivel de fo 200m. Va incalziti pt. ce urmeaza.
Deci mergeti pe drumu Sinaia - Targoviste, urcati serpentinele (fo 5-6 km) si dupa ce se termina de urcat, faceti stanga pe al doilea drum forestier (are indicator). De acolo, cam 1 km pana la Cuibu Dorului.
Mai departe, cam 9 km de urcare mishto, cu sufocari. Mie, sambata mi-a luat cam 2h si 3/4 de la gara Sinaia, pana la saua dichiului. Atat se urca mai nasol."
its
L.E. Am duba sigur in care incap toate bagajele+biciclete+2pasageri. valuri.gif
senna
Pot sa iau si eu Lacetti Hatchback-ul, incap 2 si cele 2 bicle aferente cu rotile din fata demontate... altfel cu trenul nu stiu in ce masura putem depinde sambata.
Cum sa facem eu si cu Axe, am inteles ca de la cabana Zanoaga sunt 20km pana la Sinaia...locul de start
Scuze dar accesul meu la net este foarte redus caci sunt in concediu si fug de monitoare biggrin.gif , asa cu nu prea pot intelege bine si exact ce este scris pe multe pagini :|
zax
Pai daca stam la Zanoaga mergem impreuna pana acolo (sau cat vi se pare ca aveti timp sa va si intoarceti pana se intuneca) si apoi voi o luati inapoi... eu ma gandesc ca daca n-avem probleme o sa ajungem destul de devreme la cabana, ne cazam repede si o zbughim la pestera ca-i drum drept si pe bicle ajungem repede. Dam o tura prin pestera sau pe horoabe si inapoi la zanoaga. Sper sa nu mai avem ghinioane ca data trecuta si sa reusim sa le facem pe toate...
Axe
deci pana la urma toata lumea ramane pana duminica, doar eu si senna spargem gasca intr-o coborare vertijinoasa sambata ????!!
***cam la ce ora trebuie sa plecati cu masinile daca vreti sa ajungeti odata cu trenul ??? asta nu aranjati ?
its
QUOTE(Axe @ 4 Sep 2008, 16:47)
deci pana la urma toata lumea ramane pana duminica, doar eu si senna spargem gasca intr-o coborare vertijinoasa sambata ????!!
***cam la ce ora trebuie sa plecati cu masinile daca vreti sa ajungeti odata cu trenul ??? asta nu aranjati ?
*



Pai mai merge cineva cu trenul?
Axe
pai stiu eu ?! daca tu spui ca ai loc de toate bicicletele in duba+ doi "cicloturisti", atunci ceilalti trebuie sa vina cu masini. Daca tot sunt lipit de sena oricum la intoarcere vorbesc cu el sa ma ia si pe mine, dar dupa socoteala, mai trebuie o masina, doua turisme plus duba, nu ? !
P.S. vin eu cu presa pt lant
VladG
N-are rost sa ne complicam cu trenul.
Eu o sa vin cu masina cu 2 suporti si am si 3 locuri libere. Daca adunam si duba, astia suntem. smile.gif
senna si Axe, daca veniti cu lacetti-ul lui senna, aveti si intoarcerea asigurata si cred ca suntem toti acoperiti si mai relaxati, ca nu trebuie sa ajungem la o ora fixa in gara.
Abia astept! wink.gif
zax
Si eu vin cu masina, 2 suporti... Astazi mai confirm odata cazarea ca tanti era destul de disperata ca nu venim...
Haideti sa stabilim ora si locul de intalnire pt maine dimneata. Eu as propune un 6-6.30 cel tarziu petrom baneasa. Faceti un efort si treziti-va ca sa nu prindem nebunia... O jumatate de ora mai devreme aici poate insemna o ora - o ora jumatate mai devreme acolo
Doc
QUOTE(atentat_cu_bomboana @ 4 Sep 2008, 10:05)
Am vorbit deja cu VladG despre cazare. Sun eu astazi sa fac rezervare fie la cabana, pentru camera de sase locuri, fie la pensiune (camere de cite doua locuri).
*




Pai ieri ai spus ca faci rezervare pentru 6 locuri si ma gandeam ca 2 sunt pentru mine si Casper insa mai tarziu am vazut ca rezervarea s-a facut pe 4 locuri, chiar daca eu am spus ca vin sigur de aceea nici n-am mai verificat forumul chiar daca par activ pe el (am net pe mobil si browserul ramane deschis pe acest forum, dar asta nu inseamna ca ma si uit). In fine nu mai conteaza, daca venim eu si casper ori stam la cort ori facem cale intoarsa impreuna cu ceilalti pana seara si revenim in Bucuresti sau facem alt traseu Duminica.

ITS: cate zile vrei sa stai?
zax
QUOTE(Doc @ 5 Sep 2008, 08:59)
daca venim eu si casper ori stam la cort ori facem cale intoarsa impreuna cu ceilalti pana seara
*


Dar daca sunteti siguri ca veniti de ce nu dati un telefon sa va faceti rezervare?

Uite inca odata numerele:
0730.579.165 si

0755.030.965

Aia stau cam prost cu semnalul p-acolo, conexul e cam inchis asa ca sunati direct pe orange
casper
eu unu nu m-am anuntat daca sa vin sau nu, inca nu am obtinut unda verde, dar, nu ca as vrea sa ii iau apararea lui Doc, parerea mea e ca si de data asta l-ati cam dat la o parte, el s-a anuntat ca se baga si totusi ati facut rezervarile dar pe el nu l-ati inclus, acum trebe sa se descurce daca vrea sa vina, iar cum Lucman nu poate sa vina ... ca il inghesuia la el in cliou, acum ma bate pe mine la cap sa merg cu el tongue.gif, in fine, ideea era ca sa se formeze un grup, daca ne imprastiem fiecare incotro ce rost mai are iesirea si toata organizarea, cred totusi ca o sa vin cu Doc si o sa ne hotaram la fata locului, daca stam sa ne cazam pe undeva, ne intoarcem sau ne cazam alaturi de ursi (bing bang), dar mai intai trebuie sa obtin unda verde pentru tot weekeendul biggrin.gif.
its
QUOTE(Doc @ 5 Sep 2008, 08:59)
Pai ieri ai spus ca faci rezervare pentru 6 locuri si ma gandeam ca 2 sunt pentru mine si Casper insa mai tarziu am vazut ca rezervarea s-a facut pe 4 locuri, chiar daca eu am spus ca vin sigur de aceea nici n-am mai verificat forumul chiar daca par activ pe el (am net pe mobil si browserul ramane deschis pe acest forum, dar asta nu inseamna ca ma si uit). In fine nu mai conteaza, daca venim eu si casper ori stam la cort ori facem cale intoarsa impreuna cu ceilalti pana seara si revenim in Bucuresti sau facem alt traseu Duminica.

ITS: cate zile vrei sa stai?
*



Eu vreau sa stau 2 zile. Tu si cu Casper puteti merge cu mine sau eu cu voi -deja suntem prea multe masini.

Ma gandeam...ce ar fi o intoarcere cu bicilcleta la Bucuresti in ziua de duminica! 100 si ceva de km... rolleyes.gif
LE Sinaia-Bucuresti 121 km o nimica toata!
Doc
Hmmm...chiar interesant avand in vedere ca traseul e mereu la vale. Its: pai zi cum facem.


@zax: din principiu...nu mai dam telefon.
Axe
Atunci este foarte simplu, optez si eu pentru ora 6.00 la petrom. IN rest, se stabileste sus grupul celor care coboara, in functie de chef, cazare, dispozitie etc. Eu inca nu am primit raspuns de la senna, daca intervine ceva, pot veni cu masina mea, problema este ca nu incape decat o bicicleta pentru intoarcere iar cei care sa presupunem ca ar veni cu mine(la dus), daca se intorc tot sambata unde pun biclele ? !
its
QUOTE(Doc @ 5 Sep 2008, 10:02)
Hmmm...chiar interesant avand in vedere ca traseul e mereu la vale. Its: pai zi cum facem.
*



@Doc : Pai ar trebui sa scap de masina , adica sa ma duca cineva pe mine si bicicleta pana acolo. Liviu, Zax cineva? tongue.gif
Deci eu si Doc plecam duminica la 7 din Sinaia spre Bucuresti.
Cine se mai inscrie pe lista?
Doc
7 seara nu?
Axe
hai maaa, alta lista acum smile.gif, vrei sa bulversam pe toata lumea ?
vedeti voi acolo care se simte in stare si are cojones de pedalat 6 ore, hmmmm, auzi la vale, vedeti voi valeee, doar vreo 30km apoi va saturati de fond !:)))))

5 Sep 2008, 09:57:
QUOTE(Doc @ 5 Sep 2008, 09:55)
7 seara nu?
*



da, 7 seara , pana atunci stati la gratare si bere si apoi plecati radmasa.gif
eu cred ca 99% a vrut sa spuna dimineata !
its
QUOTE(Doc @ 5 Sep 2008, 10:55)
7 seara nu?
*



Ma gandeam la 7-8-9 duminica dimineatza. Ar fi cam aiurea sa mergem noaptea .
Tu cum te-ai gandit?

Axe
QUOTE(its @ 5 Sep 2008, 09:58)
Ma gandeam la 7-8-9 duminica dimineatza. Ar fi cam aiurea sa mergem noaptea .
Tu cum te-ai gandit?
*


dar la pericolul deplasarii pe un drum pe care se intorc o gramada de oameni buhaiti de bautura dupa un we la munte va ganditi ?!
Doc
Daca venim pe jos de acolo, e ok la 7 insa daca revenim cu masina putem pleca inainte de petrecareti sau dupa ei.
senna
QUOTE(its @ 5 Sep 2008, 09:39)
Ma gandeam...ce ar fi o intoarcere cu bicilcleta la Bucuresti in ziua de duminica! 100 si ceva de km... rolleyes.gif
LE Sinaia-Bucuresti 121 km o nimica toata!
*



Pana la Ploiesti mergi repejor caci drumul este intr-o usoara panta...dar apoi de la Ploiesti faci 3 ore, hai 4 ca esti deja obosit si nici n-ai ce vedea pe drum...mai bine dai 5 lei la nas si iei trenul din Ploiesti si basculezi dupa doar o ora in gara de nord...

Da Axe, e loc la mine pt inca o bicla, cum am spus. da-mi pm cu nr de tel

Deci la 6 la Petromul de langa pasarela CFR din Baneasa (inainte de rondul cu strada Garlei - Ficusului) ?


zax
Nu stiu unde-i Garlei dar da, langa pasarela cfr. Adica vii pe Bucuresti-Ploiesti de la Piata Presei catre Otopeni, treci de Fantana Miorita si gara Baneasa apoi imediat ce ai trecut pe sub podul CFR faci dreapta si urci in benzinarie.
its
QUOTE(zax @ 5 Sep 2008, 11:36)
Nu stiu unde-i Garlei dar da, langa pasarela cfr. Adica vii pe Bucuresti-Ploiesti de la Piata Presei catre Otopeni, treci de Fantana Miorita si gara Baneasa apoi imediat ce ai trecut pe sub podul CFR faci dreapta si urci in benzinarie.
*




@doc : esti hotarat sa ne intoarcem duminica dimineata cu bicicletele? trebuie sa stabilim sigur.

si in cazul asta @ zax poti sa ma iei si pe mine&bicicleta?
Axe
pai nu ai zis ca tu iei bicicletele cu duba ?
its
QUOTE(Axe @ 5 Sep 2008, 11:54)
pai nu ai zis ca tu iei bicicletele cu duba ?
*



Pai am zis dar dupa aia m-am gandit sa ne intoarcem cu biclele la buc si ce mai fac cu duba ramane la Sinaia?

Plus ca am obs. ca vin multe masini pe langa.
hefee
succes! as posta si niste poze cu traseul asta sau ce-am facut sambata, da' nu pot din cauza retelei.
Doc
ITS: da-mi detalii despre plecare, cine merge cu duba (persoane) si cate biciclete iei cu tine.
its
QUOTE(Doc @ 5 Sep 2008, 14:46)
ITS: da-mi detalii despre plecare, cine merge cu duba (persoane) si cate biciclete iei cu tine.
*



Ok am vb cu doc si ramane stabilit final , plecam cu duba si ne intoarcem cu duba.
Mai avem loc pt un pasager si biciclete fara numar.
Axe
si eu am vorbit cu senna si venim cu masina lui cu tot cu biciclete, cum s-ar spune suntem spargatori de gasca smile.gif
Ramane deci ora 6.00, la benzinarie sus in spate, linga spalatorie, sa nu incurcam buna desfasurare a activitatilor pe-acolo !? Rogu-va : nu intarziati !
senna
Da, daca mai vrea cineva sa vina isi poate pune bicla in duba colegului iar eu iau suportul de haion pt 2 bicle al unchiului si mai obtin loc pt inca 2 temerari...daca e cineva interesat sa-mi dea P.M. cu amendamentul ca ne intoarcem sambata seara...
Intrebare: cum se prezinta traseul, preponderent asfalt sau drum de tara/forestier? Am ceva probleme cu un cablu de deraior la Altrix si as lua vechiul MTB cu foi mari si fara de suspensii, mai indicat pt asfalt...
vis-a-vis
QUOTE(Lucman @ 4 Sep 2008, 09:19)
Pesimist ca intotdeauna smile.gif
Asta e tot farmecul calatoriei Zax. Ce rost mai are sa pleci daca ai totul planificat si nu lasi nimic la mana destinului.
*


Cand sunt mai multi care se iau unul d-asta increzator in destine, ca sa ocoleasca 140 de kilometri si sa ajunga acasa rupti in doua, nu mai e nicio placere... las-o dracu' de maimuta cu destinu-n brate cu tot tongue.gif
Axe
gata, vorbit senna, intalnire la 5.30 la tineretului, 10minute bagat biclele, si 20sosire benzinarie.
nu uitati sa; ungeti lantul, umflati rotile, verificati daca ating sabotii, bidon apa, manusi, casca si la druuuuuuum !
zax
Am ajuns si eu acasa... bun, deci lucrurile s-au aranjat... its, iti trimisesem nr de tel pe pm, pp ca nu l-ai primit; nu inteleg de ce dar bine ca s-a rezolvat...

Acb nu ne va insoti din cauza racelii asa incat vom veni eu cu vlad in masina mea cu toanclele pe masina, its si doc cu duba, axe si sena cu masina lui sena... In cazul in care nu e prea tarziu, daca cineva se hotaraste sa mai vina pt 2 zile probabil ca poate pune bicicleta in duba si eu il iau in masina...

somn usor si odihnitor si ne vedem maine dimineata...
Axe
corect, hai ar fi super sa se mai hotarasca cineva acum pe ultima suta, haideti baieti lasati masinile si hai la tura. Avem si aceasta posibilitate misto la tura asta cine vrea sa stea o zi sau doua se hotaraste sus, hai , hai , echipeaza-te nu mai sta pe ganduri smile.gif
its
De unde luam bere si stuff pt gratar? icon_mrgreen.gif

Cine urca cu grataru' in spate?

Imi pare rau pt A_C _B , life sucks sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.