Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese cielo si cauciucuri BUNE 155 R13
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mariann
Salut, vand piese cielo dezmembrat + un set de 4 cauciucuri aproape noi de Dacie 155 r13, avantajos

0723 857 138

Supapa_jR
in ce stare e bara fata? daca e sparta rau o vreau eu...si cauciucurile in ce stare sunt?
Edit: ai zis ca's noi...zi si tu un pret pe PM pentru ele.
mirceateodorescu683
tabloul de butoane geamuri il ai functional? butoanele geamuri celelalte usi usi? la ce preturi?
mariann
Masina nu are geamuri electrice.
Da, cauciucurile suntp ractic noi si la un pret foarte bun, iti raspund pe privat.
Bara fata e in stare...excelenta smile.gif
marianno88
Poze cu masina ai? interior exterior?
mariann
@marianno88 nu am poze cu masina dar tehnic e impecabila, amortizoare + discuri frane + etrieri + arcuri + cauciucuri noi (max 5000 km) ieftin, motorul merge fara bataie, nu fasaie nu consuma etc, tehnic ireprosabil 50 lei

interiorul arata bine si toate ornamentele sunt la locul lor


vand si trapa made in olanda
cosmin_2300
QUOTE(mariann @ 20 May 2008, 09:46)
@marianno88  nu am poze cu masina dar tehnic e impecabila, amortizoare + discuri frane + etrieri + arcuri + cauciucuri noi (max 5000 km)  ieftin, motorul merge fara bataie, nu fasaie nu consuma etc, tehnic ireprosabil    50 lei

interiorul arata bine si toate ornamentele sunt la locul lor
vand si trapa  made in olanda
*


Vrei 50 lei pe motor ? mellow.gif
argon
QUOTE(mariann @ 20 May 2008, 08:46)
nu consuma
*



e un pret bun, tinand cont ca e perpetuum mobile blush.gif
mariann
@cosmin_2300 50 de lei era un pret estimativ in privinta suspensiilor, rotilor si a multor alte componente, : 50 lei buc anvelopa aproape noua (le-am dat deja), 40 lei arcuri(2 date), amortizoare bune 30 lei /buc, discuri frana bune ventilate 40 lei/buc, etc
Merced
Fa-ma sa inteleg de ce il dezmembrezi daca tehnic e ok?
Ma intereseaza si pe mine farurile, daca-s ok, adica nu-s sparte, sa-mi dai un PM cu pretul lor. Si sa nu fie innegrite de vreme, ca d-alea am si eu si s-au chiorat de tot.
mariann
Farurile erau foarte bune, s-au dat primele...
Cu asta ma ocup, aduc masini si la dezmembrez smile.gif
Merced
Sa inteleg ca-i adusa de afara?
E model cu catalizator(Euro 2), airbag?
Boxele de pe ea mai sunt bune de ceva(daca nu le-ai dat)?
mariann
Da, masina e adusa din Germania, tehnic impecabila, boxele erau standard si...le-am aruncat. ABS, airbag, volan reglabil, servodir, Euro 2, etc.

Preturi foarte bune si calitate maxima
Merced
Inca o intrebare, daca nu e prea mult. E sedan sau hatch, ca prin anunturi acolo mai mult hatchback-uri am vazut, rar de tot cate un sedan.
Dupa 1 iulie nu cred ca o sa mai dezmembrezi, cred ca o sa le vinzi ca o sa coste destul de putin inmatricularea. icon_mrgreen.gif
Spor la vanzare, daca-mi aduc aminte de ceva necesar pentru Cielo-ul maica-mii, te contactez. Sau daca mai aduci alta, inainte sa dai farurile da-mi un PM.
mariann
O sa dezmembrez si dupa 1 iulie, nu-s multi bani ca nu ma lacomesc, dar iese ceva. aduc numai hatchback din pacate, dar lucru curios nu prea se cer bari spate sau portbagaj, etc, asa ca nu ma afecteaza foarte mult.

motor 300E 120.000 km
cutie viteze 300 lei
coloana directie cu volan reglabil+pedalier 100 lei
caseta servodirectie + pompa servo + rezervor + conducte + suport (sistem complet) 300 lei
amortizoare bune 30 lei/buc
discuri frane ventilate 35 lei/buc
planetare 100lei/buc
cauciucuri aproape noi impecabile 50 ron/buc (am 4 buc)
jenti 25 lei/buc nu-s ovalizate. lovite, etc
elemente caroserie
etc
vlpvlp06
aer conditionat avut masina?
sunt interesat de instalatia de aer.
jante de aliaj?
sorin007
servo se potriveste si pe solentza ? , dar discuriile de frana ?
mariann
AC nu a avut si nici jante, pretul la jante e 250 d E si aduc in aprox 10 zile.
Nu stiu daca pe solenza se potrivesc, mai intreaba si daca afli ca da te astept smile.gif
sergiu_studineanu
my friend as avea si io nevoi de niste jenti 13" (4x100)+ cauciucuri pt supernova. Fa-mi un pret smecher
mariann
Am 3 jenti pe 13" si 2 cauciucuri bune pret complet 120 lei
sergiu_studineanu
aliaj? poze cu ele? mc
chucki
2 cauciucuri bune ? vara? pret? stima
mariann
2 cauciucuri bune vara 30 lei buc, vii sa le vezi daca iti plac.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.