Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: am nevoie de o informatie
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
DUZZ
am vazut ca la masinile noi exista o tavita (se pune pe vers de laureat in sus)(spatiu de depozitare)intre consola centrala verticala si cea orizontala unde se afla schimbatorul de viteze.
Stie cineva un cod si preturi , eventual ar fi bine si niste poze .
As vrea sa imi cumpar si sa imi pun cate ceva pe acolo .
Merci mult
speed_fane
cauta la bursa, sunt mai multi care au la preturi rezonabile
AR-18-MOS
O poza cu <tavita> vreau si eu. Nu am mai vazut, asa ca sunt curios cum arata ... smile.gif
logan1.5dci
Si eu as vrea sa vad o poza .

Scuze , nu ,am realizat unde ma aflu.
AR-18-MOS
radmasa.gif ... Eu vorbeam serios ... tongue.gif
raqzvan
In caz ca vorbesti de spatiul de depozitare de la baza consolei, intreaba la un dealer ca trebuie sa aiba. Eu am dat pe el 65 lei (din cate imi amintesc). Acum nu stiu cat mai e.
green_wall_13
tongue.gif O poza dintr-un topic personal. Sper ca e de folos.[attachmentid=1627450815]
AR-18-MOS
Sincer, nu vad nicio tavita. mellow.gif
Serje
O gresit omul denumirea, ajunge sa spui odata, ai inteles foarte bine si tu la ce se referea.
AR-18-MOS
Serios, chiar nu stiu la ce se refera acel <spatiu de depozitare> ... O poza mai clara ar fi binevenita.
zanga
[attachmentid=1627451552]

Pentru AR-18-MOS care face pe....nestiutorul...
Pentru initiator
QUOTE
Spatiu depozitare consola centrala (noua colectie, negru) = 60 01 550 382
bobo77
Spatiu depozitare consola centrala...
AR-18-MOS
Acuma mi-am dat seama care e aia. Nu am mai vazut pana acum. Eu acolo am prelungitor cu mai multe "stechere" pentru bricheta.
Mah, al nabii sa fiu daca am mai vazut tavita din aia. Din cate Logan-uri am fost, niciuna nu avea asa ceva, si nu mi-am putut face o idee despre cum arata. In psotul lui green_wall_13 mi-a sarit in ochi, luminita aia, si nimic mai mult. Daca chiar credeti ca fac poe prostu' ... e dreptul fiecaruia de a crede ce vrea. Apropo, daca voiam mai multe post-uri, faceam in cateva minute la Clipuri Video ...
JJY
poate sunt naiv si nestiutor, dar de ce ar alerga unii dupa post-uri multe?
tester
e mai fain asa si se simte si mesteru mai bine seara cand incheie ziua isi zice ..... "Ah ce mam distrat astazi... iam ars pe astia cu cateva posturi de o sa ma tina minte 124.gif 38.gif "....
Serje
Nu o mai da intoarsa acuma, desi nu prea cred ca n-ai vazut, daca totusi nu ai vazut pana acum, in poza lui green_wall_13 iti cam sarea in ochi spatiul de depozitare. Dar cum esti toata ziua pe forum si postezi intr-una banuiesc ca ai mai si citit pe aici ca s-a vorbit destul de mult despre ea, deci ...
klaus
Codul se regaseste la topicul de coduri.
Pretul este in jur de 50 ron in targ.
tkx
am vazut la loganul unui coleg (preferance) spatiul de depozitare care nu are "tavita".
klaus
Aia era prima versiune de ornament acoperire conducte aer spate
tkx
acu mi-a picat si mie fisa, ca ma intrebam de ce alte preferance-uri nu au. el are diesel deci cu conducte.
DUZZ
Spatiu de depozitare fain are sandero care este cu mult mai spatios decat ce are acum loganul . A se vedea topicul de coduri piese sandero si acolo este prezentata super .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.