Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1300 an 1972
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Motreanu Sorin
>Cu ceva timp in urma am cautat o dacia 1300 si intre timp am gasit.Inca mai primesc oferte si intrucat am gasit deja o masina,de comun acord cu proprietarul postez si aici,in atentia celor interesati !

>Prezentare:
Se vinde Dacia 1300 aflata in Timisoara,produsa in anul 1972 cu elemente originale,fara probleme tehnice,cauciucuri bune,caroserie fara probleme.
Se ofera in pret si piese de schimb originale!
Masina are actele in regula,are ITP si asigurare.Unic proprietar
In poze se pot observa si cateva dotari suplimentare modelulului
Cand a fost revopsita a fost schimbata si culoarea ( initial alba)

>POZE:http://www.99poze.ro/Dacia_1300_Din_72/

>PRET:1000 de euro ( include si piesele de schimb)

>Contact prorpietar: Nr. de tel 0721491877 ( de obicei seara)
Yaho Mess sau mail:zoiul@yahoo.com





21 May 2008, 17:04:
UP !

22 May 2008, 15:31:
UP excl.gif
minny
Parca am vazut masina cu pricina in jurul observatorului astronomic vara trecuta si am ramas placut impresionat de modul cum a fost pastrata masina desi unele ornamente adaugate ulterior nu sunt pe gustul meu. Cati km are masina? Vad turometru, s-au mai adus si alte imbuntatiri masinii (aprindere electronica, temporizare la stergatoare, etc.)?
Motreanu Sorin
Poti lua legatura pe messanger sau email cu proprietarul si sigur iti va da toate detaliile,daca esti inteesat de cumpararea ei.
A mai vazut-o un prieten cunoscator ( eu sunt inca novice) si a spus ca este o masina foarte buna.
Pentru restul detaliilor,luati legatura cu proprietarul.
PS:Cert este ca daca ma cauta mai demult o luam eu fara tagada! smile.gif
Zoiul
Salutare Domnilor ... Propietarul masini aici

Minny daca te intereseaza masina te rog sa ma cauti ca mult nu o mai tin ... ca acusi o dau la progamul REMAT daca nu o cumpara un gagiu din Bucuresti care a zis ca ii interesat

modificari nu are masina ... ii exact cum a fost cand am cumparato in 72 doar chederu de pe porbagaj ii in plus si reclama de pe luneta

Pretul tot 1000 euro este nenegociabil dar primesti o gramada de piese de schimb originale la ea ... daca te intereseaza mai in amanunt ..te rog sunama sa ne intalnim sa le vezi cu ochi tai smile.gif + sa vezi si masina
minny
O astfel de masina as lua-o numai sa ma uit la ea si sa o curat, serios! Din pacate programul rabla e foarte atractiv dar e mare, mare pacat de masina! Mare, mare! Eu din pacate sunt plecat din tara, am intrebat pentru un coleg ce stiu ca cauta insa nu am dat de el sad.gif Am aflat ca e si el plecat deci ...
Zoiul
Credema ca stiu ca e pacat de ea .... dar sunt stresat de timp in legatura cu ocazia pe care o am .... masina e in familie de cand o fost cumparata ..si e f f f mare pacat de ea sa ajunga la rabla ...dar daca asta va fii singura solutie nu am ce sa fac... de aia caut un om sa o cumpere pt ca o apreciaza ... credema ca nu o sa o dau la unu care o sa faca raliu pe camp cu ea ... mai bine la rabla ...

timp ar mai fii pana la sf sapt viitoare .... sau o promisiune ca o cumpara cineva de incredere ..si atunci as mai tineo pana poate persoana respectiva...

anyway sper sa apara cineva cat de curand
Muttley
Capota motor a fost inlocuita. Gresesc?
Zoiul
da gresesti smile.gif.. nu a fost inlocuit nimic pe aceasta masina ...
Zoiul
Ultimul pret 30 mil ....
Bogdan 1300
Arata absolut superb masina asta wub.gif wub.gif
Cum sa dai asa ceva la Remat..ar fi o crima sleep.gif
Stiu persoane care au renuntat la batranele Dacii,prin programul Rabla,si-au luat masini moderne(ca astea vechi nu mai sunt bune) si acum regreta amar..pt ca platesc peste 100 Ron numai pt o diagnosticare pe tester..
Nu renunta la superbitatea asta,poate gasesti o solutie si o salvezi smile.gif
Zoiul
cunoastem si noi mrs oricum .... dar is si alte aspecte de luat in considerare
Zoiul
Intr-un Final papata de remat sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.