Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Bara stabilizatoare solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zeu_4u_sweety
Vand bara stabilizatoare de Dacia Solenza impreuna cu bucsile si chigile de prindere de pe bascule si lonjeroane.Pret 60 RON.

21 May 2008, 16:48:
mai scad la pret daca nu e atractiv wink.gif)
zeu_4u_sweety
Gata o dau si mai ieftin. Primu care o vrea si ofera un pret acceptabil garantat o ia!
zeu_4u_sweety
Up again, macar o oferta sa vad si eu si e al vostru
radiozipp
o poza ai ceva? ofer 50 de ron dar ma ajuti sa o si montez biggrin.gif ca vad ca esti din bucuresti
marius80_eugen
Si pe mine ma intereseaza , dar as vrea o poza ... nu-mi dau seama de ce chingi vb tu . Da mai multe detalii !!! Nu banii-s o problema !
zeu_4u_sweety
Chingi...asa le am denumit eu..ele sunt bucatile alea de metal in forma de U care tin fixata bara stabilizatoare, cu ajutorul bucsilor, de lonjeroane si de bascule. Dar mai am o intrebare...Cum de aveti voi nevoie de asa ceva? Eu macar am incercat sa o pun pe R19 da nu se potriveste, mnacar e o justificare: tongue.gif
Zippy
Si cum trece pe deasupra capacului de la filtru de aer?
R19/16v
Omul vinde bara antiruliu...
Zippy
Eu inteleg prin bare stabilizatoare bara rosie din poza de mai jos:

[attachmentid=1627452353]
zeu_4u_sweety
Ms mult R19/16v pt ca le ai explicat baietilor. Sincer sa fiu nici prin cap nu imi trecea ca Solenza poate avea asa ceva (bara rosie)!! Totusi am specificat ca vine pe bascule si pe lonjeroane..in fine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.