Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] JANTE TUXEDO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pit-bull
Salut,
Asa cum am scris si in topic mi sa pus pata pe jantele tuxedo, asadar exista 2 variante:
1. Ofer jantele mele CURCAO(de pe echiparea privilege)+diferenta considerabila pentru jantele TUXEDO.
2. Cumpar 4 jante din aluminiu 16" tip TUXEDO.

Astept oferte!!
pit-bull
Jantele sunt in stare perfecta nu sunt strambe, zgariate, nu bat.Am atasat si 2 poze pentru a se face diferenta intre modele cele cu multe spite sunt CURCAO iar cele cu 5 spite groase sunt TUXEDO.

23 May 2008, 09:08:
UPP
corvinarh
si la cat vinzi jantele tale dupa ce iti cumperi altele?
pit-bull
Deocamdata nu le vand ca raman fara roti la masina biggrin.gif dar daca gasesc sa cumpar tuxedo le vand, la un pret nu m-am gandit exact dar in jur de 400 ron bucata poate chear negociabil. eventual intra pe id meu si vb

24 May 2008, 09:08:
UP
andrei_st
salut, am un megan cu 7000 km. te-ar interesa un schimb cu jantele+cauciucele mele? smile.gif + diferenta indicata de tine.
pit-bull
Salut andrei as fi interesat, da-mi pe pm sau aici un id de mess unde sa discutam sau un nr de telefon.
andrei_st
salut! scuze pt intarziere.. eu oricum eram hotarat sa-mi iau genti.. as fi vrut sa le iau noi..daca spui ca gentile tale sunt ok.. atunci eu sunt ferm hotarat.. gentile + cauciucele mele sunt ca noi.. masina am luat-o in martie - deci cei 7000 km i-am facut cam in 2.5 luni.. si nu in buc. smile.gif ..ma gandeam ca le poti pastra pentru iarna sau..whatever tel 0742146947, am putea vorbi dupa 19? eu ajung f tarziu acasa sau messenger calinbyallmeans

17 Jun 2008, 20:31:
deci for whom may concern / anyone interested - schimbul nu s-a produs, eroare de comunicare smile.gif pit-bull nu-si doreste jantele mele de tabla smile.gif
pit-bull
Nu doreste nimeni un schimb ? plus diferenta din partea mea.
pit-bull
Cumpar 4 jante Louxur modelul din poza.
Sau jantele mele curcao plus diferenta.
pit-bull
up
pit-bull
up
pit-bull
up
pit-bull
up
pit-bull
up
pit-bull
up
pit-bull
up
pit-bull
Iata ca a venit timpul sa vad si jantele:
4 jante curcao + 4 capace antifurt si cheita- pret 1600 Ron negociabil !!!
excl.gif
pit-bull
Vand 4 jante curcao + 4 capace antifurt si cheita- pret 1600 Ron negociabil !!! excl.gif
pit-bull
up
pit-bull
vand jantele originale megane
pit-bull
up
pit-bull
VALABIL
pit-bull
up
pit-bull
Vand 4 jante curcao + 4 capace antifurt si cheita- pret 1500 Ron negociabil !!!
pit-bull
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.