Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: topic sters
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
iuly82
aici era http://www.daciaclub.ro/-VAND-ANGEL-EYES-p...na-t112938.html
de ce?
adi_ar
QUOTE(Regulament)
k) Nu se accepta postarea de link-uri catre alte site-uri cu scopul de a face reclama. Totusi se accepta link-uri atunci cand firul discutiei o cere.


Eu zic ca de-asta ! Firul discutiei (care nu exista) nu o cerea !
iuly82
da' nu-nteleg cui ii faceam reclama......acel link era pentru a intelege toata lumea cum se face un Angel-eyes pentru masina, era o prezentare in nici un caz nu era ceva de vazare pe link-ul respectiv.... oricum o sa fac topic dupa topic pana nu mi se va mai sterge.
P.S.: Acesta era link-ul http://plaza.umin.ac.jp/~satoshi/mod152en.html
cmandrei
Numai sa nu uiti sa mentionezi si ce anume vinzi ... nu doar un link si o idee ... smile.gif
adi_ar
QUOTE
oricum o sa fac topic dupa topic pana nu mi se va mai sterge.


Lasa, nu fi rau! Daca vrei sa vinzi ceva scrie si tu [VAND] .... pret .... si nu-ti are nimeni treaba !
La ce-ti foloseste link-ul si mai ales galceava ?
Tudor
Omule, incearca ca scrii o oferta clara, ce piese trebuie sa isi cumpere omul singur, ce piese vinzi tu, ce manopera faci tu si la ce pret. Daca in acest context adaugi link-ul in care se vede procedura pe care o urmezi, atunci nu o sa fie probleme.
Si inca un lucru, citeste si respecta setul de reguli suplimentare de la Bursa. Printre ele exista si una care interzice Up la mai putin de 24 ore de la ultimul mesaj.
Cand vei posta un topic corect si vei respecta regulile, nu vei avea probleme. Pana atunci iti urez spor la citit si o zi buna.
klaus
Hm... As mai zice si eu ceva de clone, giullia draga...
iuly82
acolo era scris clar ca pretul era pentru manopera (produs si montat pe far Angel-eyes) era alegerea fiecaruia daca dorea sa-i cumpar eu acele baghete de plexi-glass sau dorea sa si-le cumpere singur.....si eram in asteptarea de comenzi pentru cei ce doreau acest lucru.......asa ca rog pe cel care a sters topicul sa-l puna la loc!.... Chiroiu sau Vasile.....deci pana la urma, pe langa faptul ca "am dat" up la mai putin de 24 de ore, cu ce am gresit de mi-s-a sters topicul?
klaus
Sa reiau pentru cine intelege greu si uita repede:
QUOTE(Tudor @ 22 May 2008, 11:50)
Omule, incearca sa scrii o oferta clara, ce piese trebuie sa isi cumpere omul singur, ce piese vinzi tu, ce manopera faci tu si la ce pret.
QUOTE(Tudor @ 22 May 2008, 11:50)
respecta setul de reguli suplimentare de la Bursa. Printre ele exista si una care interzice Up la mai putin de 24 ore de la ultimul mesaj.
*


In acel topic ai incalcat ambele prevederi ale regulamentului de la bursa pe care ti le-a mentionat Tudor.
1. Ai incalcat prevederea pct. 1 din regulamentul de la Bursa
2. Ai incalcat prevederea pct. 4 din regulamentul de la Bursa.

3. Ai incalcat prevedere pct. 3 lit. b din Regulamentul general (clonele) pentru care se da ban definitiv.

Deci:
1. Acel topic nu va fi pus inapoi.
2. Ce-mi plac mie revoltatii care se cred "smecheri"
iuly82
si mie sa atac fraierii si lingaii... radmasa.gif
klaus
Bun, se inchide cu aplicarea stricta a regulamentului general privind clonele in ce priveste userii d-lui Florescu Emil(ian)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.