Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault 5 TL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RADU__
Conform anuntului cu detalii AICI vanzare integrala sau piese daca sunt importante. Nu voi vinde doar maruntisuri decat in cantitate considerabila, sau pe subansamble intregi.
Masina are carte de identitate si talon vechi. In cazul ca cineva este interesat sa continue restaurarea (practic montajul) ma ocup de ITP si dobandirea de talon tip nou.
Pretul total este de 600€
Detalii pe yahoo mess sau
tel 0742044570
0368807727
RADU__
inca nu am 10 oferte, dar mai astept...
ergo
Buna dimineata !
M-ar interesa o asemenea buburuza...
Spune-mi te rog ce ar mai fi de facut la ea daca o cumpar, mai bine zis cat ar mai costa (in timp si bani) pana sa poti iesi cu ea pe strada.
Inteleg ca te-ai ocupat de caroserie. Motorul in ce stare este ? Consuma ulei ?
Mai exact, ce inseamna montajul la care te refereai in postul de pe forumul Renault ? Ai pe cineva care poate termina montarea tuturor reperelor, sau trebuie dusa intr-un service ?
Banuiesc ca trebuie si vopsita, nu ?
Multumesc !

LE: stau foarte prost cu timpul...care ar fi pretul daca o temini tu si o predai "la cheie" ? Bineinteles, daca consideri fezabila varianta asta.
RADU__
pai montajul inseaman ca acum este pe roti si caroseria goala vopsita integral.
Practic trebuie montata totul mai putin calea de rulare. interior, compartiment motor, exterior. Toate piesele sunt in stare foarte buna, unele sunt noi nefolosite inca.
RADU__
Mai este valabil anuntul. Nu m-am inteles cu ultimul doritor. Vorbea un dialect mandarin pe care nu-l inteleg. biggrin.gif
RADU__
Noul pret...ramane valabil cel vechi putin discutabil.
RADU__
uite si niste poze cu caroseria. Restul pieselor sunt ambalate in magazie.
Am vrut sa postez si un filmulet dar se pare ca formatul .3gp nu este acceptat.
RADU__
Maine cred ca-i montez grupul propulsor.
RADU__
Daca mai este cineva interesat de piese...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.