Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Toba finala Borla Sport Inox 50mm
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius80_eugen
[VAND] Toba finala Borla Sport Inox 50 mm , este originala , direct-flow , a fost folosita cam 7 luni . Toba mi-a ramas de cand am fost troznit in spate si a trebuit schimbata impreuna cu spoilerul spate . Toba este de Inox , nu rugineste niciodata , are sound-ul mai grav putind decat cele stock si odata montata pe masina nu mai aveti probleme pe veci cu finala .
Toba are teaba de intrare in ea stramba , se poate indrepta si suda ( daca este cazul ) cu argon . Mai mult de 50 ron nu are de ce sa va coste indreptatul . Integritatea nu a fost afectata si functioneaza impecabil , eu mergand cu ea inca o sapt dupa accident .
Pentru a o monta pe orice DSN / SLZ / LGN trebuie intreptata putin teava de intrare in ea si la montare se pune un manson intre teava de intrare a masinii si cea a tobei ( daca acea teava nu este de 50 mm .

Pret 130 ron negociabil .
marius80_eugen
Pret 1 mil , FIX . Va repet ca este BORLA SPORT 50 MM INOX !
sharkky
O poza te rog ...
XMihai
si pe mine ma intereseaza, dar sa vad o poza cu ea
marius80_eugen
Incerc pana in weekend , dar de fiecare uit ... blush.gif
marius80_eugen
Un UP mic ... ca abia l-am mai gasit !
sharkky
Despre care weekend era vorba cu poza aia? Cel care a trecut sau urmatorul? biggrin.gif
marius80_eugen
sharkky , sorry , dar deja s-a vandut ! Noului proprietar ii doresc un sound sport si castig de putere pe masura dorintelor lui ! ( dupa ce o repara wink.gif )

Topicul se poate inchide !
sharkky
O s-o acult la el (daca e vorba de radiozipp).
Nu e problema ... Momentan investesc tot in sunet ...
tud.
mersi pentru toba
se va monta pe masina cand se va fisura cea veche(adica intr-un timp nu prea lung),pana atunci tre sa o repar
radiozipp
nu.. nu am luato eu.. l-am sunat prea tarziu... :|
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.