Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1310 pt. RABLA 2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ciumonk
Salutari.
Vand una bucata Dacia 1310, an fabricatiune 1984, mecanica buna, motor bun,planetare Glaentzer groase, frane functionale dar nu excelente, caroserie rea(prag stanga,podele etc).Merg zilnic cu ea,ma duce foarte bine prin oras.

De preferat pentru programul RABLA.

Pret:350 euro negociabil.
Poze maine.
Ford_V6
De cat timp trebuie sa deti masina ca sa poti participa la programul RABLA ?
Ciumonk
Spus-a Inaltul konducator Attila Korodi : "Reamintesc faptul ca in acest program se pot inscrie doar persoanele fizice, proprietare sau mostenitore a unui autovehicul functional, inmatriculat in Romānia si a carui vechime depaseste 12 ani."
NU conteaza de cati ani esti proprietarul masinii.
Depaseste 12 ani?DA!
paulica2004
Imi pare rau sa te dezamagesc, in programul rabla intra numai autoturismele vechi de 12 ani si care se afla in proprietatea posesorului de minim 2 ani ...
Ciumonk
Pai da-mi un link,ceva spre ordonanta/reglementari,eu am cautat si nu am gasit specificat perioada minima.Din 2008.Desi nu mi s-ar parea normal,scopul programului fiind eleminarea masinilor vechi,indiferent de proprietar.
Si nu vreau sa dau masina neaparat pentru RABLA.Se poate folosi foarte bine in oras, doar ca are probleme cu rugina.
Ciumonk
UP. 300 de euro.
Chitu Florin
Ai un UP si de la mine.
Ciumonk
UP.280 euro.
Ciumonk
UP
Chitu Florin
UPPPPPP!!!
Ciumonk
UP.250 euro.
Ciumonk
UP.200 de euro.
Ciumonk
UP.
Ciumonk
Nu se mai vinde.Topic inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.