Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]UCE + 2 capete chei dsn
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aurelv
Ieri am facut curat prin debara tongue.gif si am dat peste ele.
Asa cum scrie mai sus, am o unitate UCE + 2 capate chei cu RF + vreo 2 relee (nu stiu ce e cu ele). Am facut upgrade la UCH + capete chei Logan la @doctorasul si mi-au ramas astea.
Sunt in perfecta stare, au functionat impecabil 4 ani (le-am schimbat pentru ca aveam nevoie sa-mi bata telecomanda din balcon de la et. 3) si vreau sa scap de ele.

pret: 100 ron negociabil

ps: o sa le fac si niste poze diseara daca ajuta cu ceva.
aurelv
up...50 ron sa scap de ele tongue.gif
aurelv
inca il mai tin pe aici...nu-l vrea nimeni sad.gif
gaby-cta-ro
Poze ?!!
aurelv
n-am stat sa fac poze, oricum arata impecabil, nu au fost lovite, cazute pe jos, etc...o sa fac diseara poze ca sa se si vada.
iuly89ct
nu ma pricep, dar UCE trebuie adaptat cu UCE injectie sau merge la toate?
aurelv
nici eu nu ma pricep, dar iti pot spune sigur ca nu are nici o legatura cu UCE injectie. eu vand modulul de inchidere centralizata format din unitatea centrala (UCE) + 2 capete chei cu RF si inca 2 chestii.

Cand aveam dacia i-am facut upgrade la UCH si capete chei Logan si am ramas cu astea.
iuly89ct
daca nu reusesti sa le dai la tine la Buc anunta-ma ca sunt un potential cumparator. lasa-mi un pm joi seara si daca e le pui vineri la posta. mai vorbim. id meu de mess iuly_ct_89
aurelv
am pus si pozele smile.gif

iuly89ct, eu vreau sa scap de ele pentru ca nu am ce sa mai fac cu ele....asa ca primul venit, primul servit smile.gif.
daca te intereseaza imi spui si vedem cum facem cu transportul.
spike
Un nr de tel se poate???
Multumesc.
aurelv
spike ai pm!
iuly89ct
ce reprezinta placuta aia mica cu circuite? lasa-mi nr tau de tel pe pm.
aurelv
up
aurelv
inca le mai am tongue.gif
aurelv
au plecat spre ctza smile.gif
se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.