Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Echipa preferata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Pages: 1, 2, 3
ts
wub.gif
asybo2002
ghici de unde stiu ca ts e dinamovist....
SorinTSI
Am votat cu Steaua,dar cand ma gandesc la Becali,as vota cu Foresta sau Rulmentul.
maxx
FORTZA STEAUA !!!
macar pt istoria lor (asta cu istoria e si pt dimano tongue.gif )
P.S. Asybo de unde stii ?
RIon
Steaua, de multa vreme, ma gandesc des la echipa din perioada 85 in sus...pana in 92... si cu Steaua CFR.
hai Clujul!
Adrian_Solenza
HAI RAPIDU, HAI RAPIDUUUU!!! OLE, OLE, OLEEEEEEEE.....!!!!!!
dragOn
ÎN BEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu m-am putut abține !!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif 10561582.gif 10561582.gif 10561582.gif radmasa.gif radmasa.gif


Steaua e numărul 1!!!!
maxx
steaua cica RULEZZZ !!!
SiloS
Forza Gloria Buzau !!!
SilviuB
Stelista a fost si este toate familia, si eu tot asa pana la moarte. Traditia a inceput de la bunicul meu care a fost militar.
Andy_ACS
FORZZA STEAUA !!!
Cea mai buna echipa, cei mai tari suporteri, cel mai bogat palmares...
salutari si celorlalti stelisti de pe aici!!
Bafta !
STEAUA forever! worship.gif
Daddy
AS Roxana Ionescu wub.gif
Are niste "mingi"..............mama , mama blink.gif
Debia astept sa vad meciul de diseara. bday.gif
dil
QUOTE(SorinTSI @ 29 Dec 2004, 20:16)
Am votat cu Steaua,dar cand ma gandesc la Becali,as vota cu Foresta sau Rulmentul.
*



Si eu la fel, numai ca nu apar in lista. As vota cu Poli Iasi (doar sunt iesean).

Cand il vad pe Becali mi se face rau. Face de ras clubul. Este bine ca vine cu banutii, dar totusi ar fi mai bine sa stea in banca lui sa nu-i mai vad mutra si mai ales prostia.
ydaniel
forza legione granata!!!!!!!!!!!!
bogdan_o
Printre furnale, fum, praf si poluare
Ai nostri iarta unul, la cinci le dau la gioale
Si adversarii unul cate unul pica
Hai Vulturii Copsa Mica!
tongue.gif
Adrian_Solenza
Pentru toti Stelistii: NICI MACAR NU AVETI GAZON: JUCATI CA ***** in MOCIRLA!!! ...

Sa nu mai ziceti ca aveti echipa... Macar luati-va un gazon...
adister
DINAMO
De ce? Pentru ca era odata o echipa superba care a ajuns in semifinala Cupei Campionilor, iar dubla cu Hamburger SV a fost de vis...din pacate asta e doar istorie...a mai fost o revenire in '90, cu acea mare echipa a lui Lucescu si cam atat. De atunci incoace suntem jenanti....daca pe plan intern suntem lei, afara ni se inmoaie genunchii si pierdem rusinos la Knattspirnufelag de exemplu (nu sunt sigur daca asa se scrie).
Asa cum Steaua il are pe Gigi, il avem si noi pe Borcea....Dar cel putin Gigi mai baga ceva bani si tine o echipa de la un an la altul - Dinamo o ia de la capat la fiecare inceput de sezon...
Dar asta e...hai Dinamo!

PS - faptul ca sunt fan Dinamo nu ma impiedica sa tin din tot sufletul cu Steaua cand joaca afara...
Adrian_Solenza
QUOTE(mem @ 1 Jan 2005, 19:34)
PS - faptul ca sunt fan Dinamo nu ma impiedica sa tin din tot sufletul cu Steaua cand joaca afara...
*



Adevarat ai grait ... excl.gif
ICET
QUOTE(Adrian_Solenza @ 1 Jan 2005, 20:50)
Adevarat ai grait ...  excl.gif
*


Salutare tuturor stelistilor!FORZZA STEAUA!Si asta pentru ca e echipa cu cei mai multi suporteri,cu cei mai buni jucatori si pentru ca nici o echipa din capionat nu a ajuns si nici nu o sa ajunga niciodata la performantele ei de afara!Nu ca nu mi-as dori dar nu are cine!
ps.nu conteaza(prea mult) gazonul atita timp cit stii sa joci fotbal!
RIon
QUOTE(Adrian_Solenza @ 1 Jan 2005, 16:23)
Pentru toti Stelistii: NICI MACAR NU AVETI GAZON: JUCATI CA ***** in MOCIRLA!!! ...

Sa nu mai ziceti ca aveti echipa... Macar luati-va un gazon...
*




Alo, Adriane... e pentru statistica, nu pentru comenatarii gratuite care ar putea ocupa 2524 de pagini la acest subiect biggrin.gif
Valentine
Se pare ca Steaua castiga detasat. Am mai adaugat si eu un vot totusi ca sa fim mai siguri tongue.gif tongue.gif
Ake
Pentru ca e vorba de echipa preferata, si nu de apartenenta la vre-un grup de suporteri fanatici, si pentru ca intrebarea e atemporala, am votat si eu

cu Universitatea Craiova.

Cu mentiunea ca suporter al acestei echipe am fost cam pana cand a plecat Gica Popescu de acolo. Eu inca mai cred ca acolo e un loc unde (pe langa Pitesti) se invata fotbal in Romania, si sper ca va scapa odata si odata de blestemul militienilor care se tot perinda prin tribuna oficiala.
catalin-g3
Steaua si Sanatatea Govora biggrin.gif
Slider
DINAMO! wub.gif
Marty
Bianco Rossi per siempre!
dragOn
54% e destul de relevant...
CristianH
Am votat cu Rapidul. Am lucrat la CFR, l-am avut ministru pe Basescu.
luck
Caine .... wub.gif

DINAMO ...!!!
bj
Dinamo si pentru mine... wub.gif ... cine stie poate odata si odata o sa mai vedem si noi fotbal in Romania... sad.gif
St
Cu rapid, chiar daca tata lucreaza in armata de 20 ani(nu va mai lucra pentru mult timp). Cu votul meu, rapidul trece pe 2.
nicolau.cosmin
Mittal Steel
Lady V.
Pana la moarteee, sunt caine pana la moarteeee, pana la moarteeee, sunt caine pana la moarte! DI-NA-MO, lupta DI-NA-MO! biggrin.gif
luxcor
Steaua rules with 50% ...
daciaclub-Balcanic
FC Farul Constanta si FC Vaslui care este in B dar de la anul va fi in A biggrin.gif
michimaus
FORZA OTELUL GALATI!!!!!!!!!!
Cocsar pana la moarte!
Hai OTELUL!!!
DaciaMustang
DINAMO!
disaster
nu stiu ce sa votez............nu ma pasioneaza fotbalul rolleyes.gif
burliu
RAPID
Mr_K
Cu nici UNA.
Cr3ativ3
RAPIDDDD RULZZZZ


DAR RESPECT PT STEAUA

CAND JOACA CU VALENCIA?
danygaro
CU FARUL CONSTANTA. Este cea mai tare echipa. Pacat ca sunt lucrati de altii, dar si de arbitrii.
Dinamo a vandut cativa jucatori si pe Danciulescu, Nationalul a vandut 1/2 de echipa si pe Ollli. Farul a ramas cu acelasi lot cu care a terminat turul. As vrea sa ii incinga pe caini in cupa, in finala, si sa plece in Cupa Uefa. Fortza Ultras Farul, fortza rechinii albastri !!!i
St
QUOTE(danygaro @ 18 Feb 2005, 13:47)
CU FARUL CONSTANTA. Este cea mai tare echipa. Pacat ca sunt lucrati de altii, dar  si de arbitrii.
Dinamo a vandut cativa jucatori si pe Danciulescu, Nationalul a vandut 1/2 de echipa si pe Ollli. Farul a ramas cu acelasi lot cu care a terminat turul. As vrea sa ii incinga pe caini in cupa, in finala, si sa plece in Cupa Uefa. Fortza Ultras Farul, fortza rechinii albastri !!!i
*



E normal sa ti cu farul cand esti din Ct.
Nu e nimeni din IAsi??
Sir_Alex
Eu am votat cu Steaua. Insa fotbalul romanesc este mult prea mizer pentru a mai fi microbist. rolleyes.gif
Ake
QUOTE(Sir_Alex @ 20 Feb 2005, 22:20)
.... fotbalul romanesc este mult prea mizer pentru a mai fi microbist.

Right!
Eu tin cu Ronnie O'Sullivan!
bogdan3l
Dinamo wink.gif

danygaro
QUOTE(st2005 @ 19 Feb 2005, 22:34)
E normal sa ti cu farul cand esti din Ct.
Nu e nimeni din IAsi??
*



Normal, anormal, asta e optiunea mea. De doua echipe imi pasa: FARUL si NATIONALA ROMANIEI.
Pe Steaua o admiram cand avea echipa si batea cam tot in Europa, de Dinamo mi-a parut rau cand a eliimant-o Sampdoria fara sa o invinga, de Rapid nu mi-a placut niciodata, iar pe National vad boala ca ii cam incinge pe Farul de ceva vreme acasa.
Acum la Steaua vedeti si voi cine este patron, la Dinamo este cam haos, la Rapid se reprofileaza pe K1, iar Nationalul se dezbina. Asa ca tot Farul este cel mai tare.FORZA FARUL !
nairam
Hai Steaua Hai Real Madrid uuaaaa celelalte ......... no comment ..
dragOn
QUOTE(nairam @ 23 Feb 2005, 13:50)
Hai Steaua Hai Real Madrid uuaaaa celelalte ......... no comment ..
*


Aici nu e cu uuăăă prietene, că nu suntem pe stadion! mad.gif
cristyyy2003
Alb si ROSU sunt culorile vietii mele.
Dinamo pana la moarte !!! wub.gif


P.S. Noi facem statistici si ei se aleg cu remuneratia biggrin.gif
Radduu
STEAUA E CEA MAI TARE! , inca un gol...ole ole..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.