Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]JANTE TABLA PE 15"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
barbutu
2 seturi de jante de tabla pentru dacia logan+un set de capace de logan noi noute
jante sunt folosite dar in stare foarte buna.
setul de jante costa 250 roni,iar capacele 70 roni
cine cumpara un set de jante+capacele achita doar 300 lei
jentile sunt in pitesti,iar in week-end le pot livra moca in bucuresti
Sudsemnatu
ai pm.poze poti sa pui cu ele?
barbutu
am revenit cu poze cu jantele de tabla de logan
se mai adauga un set de jenti de aliaj pe 15,au fost rulate pe un logan,pret 800 roni
2 cauciucuri TOYO 165/65/14 ,pret 70 lei
si datele mele de contact: tel:0729078992, id mess:barbut88
capacele s-au vandut.
barbutu
inca un set de capace putin folosite pret 70 lei
valiaviator
Ofer 250 lei pe jantele de tabla si setul de capace!
free_fiber
QUOTE(barbut_88 @ 5 Jun 2008, 11:32)
un set de capace de logan noi noute


Daca le mai ai pe astea, le iau eu wink.gif
barbutu
valiaviator:imi pare rau dar la pretul oferit de tine iti pot da doar jentile,daca te uiti mai bine pe bursa o sa gasesti jante mult mai scumpe,cam de la 350 lei in sus
free_fiber:imi pare rau nu mai am capacele cele noi,am doar un set folosit,am pus o poza mai sus cu unul din ele
pot oferii si cauciucuri pentru jentile pe 15" contra cost bineinteles biggrin.gif
valiaviator
Este adevarat ca sunt jante mai scumpe, dar nu cele de tabla, pe care le vinzi tu! Eu ti-am facut o oferta, daca te razgandesti da-mi un semnal!
barbutu
a mai ramas un set de jante si capacele
restul s-a vandut.
barbutu
marfa noua biggrin.gif
un set de jante din aliaj pe 15",sunt fff usoare,din pacate una din ele are buza din interior fisurata
pret 700 lei
michou
Salut,

Ofer 200 RON pentru setul de jante de tabla daca sunt ok fara margini indoite.


QUOTE(barbut_88 @ 13 Jun 2008, 23:04)
a mai ramas un set de jante si capacele
restul s-a vandut.
*


barbutu
michou:la banii astia te astept sa vi sa le iei personal din pitesti si fara sa te uiti la ele
michou
Multumescu pentru raspuns, nu am cum sa le ridic din pitesti.

QUOTE(barbut_88 @ 21 Jun 2008, 02:18)
michou:la banii astia te astept sa vi sa le iei personal din pitesti si fara sa te uiti la ele
*


barbutu
zup
valiaviator
Mai incerc odata: ofer 200 lei!
barbutu
se poate inchide,s-a vandut tot biggrin.gif
barbutu
vand un set de table pe 15",prindere 4x100.jentile sunt de pe un logan.
pretul este de 220 lei.se trimite si prin curier cu plata ramburs,clientul suportand si cheltuielile de expediere.
datele mele de contact: tel:0729078992, id mess:barbut88
MULTUMESC MODERATORILOR PENTRU REDESCHIDEREA TOPICULUI smile.gif
valiaviator
Chiar vrei sa le vinzi?
barbutu
stai tu linistit ca se vand ca painea calda.
jantele de mai sus vor ajunge la roman,deci nu mai sunt valabile.
se adauga insa 4 roti complete pentru iarna:
2 din ele sunt echipate cu cauciucuri dunlop 185/65/15
iar celelalte 2 au cauciucuri pneus 185/65/15
jentile sunt noi
pretul este de 550 lei pentru toate 4 sau 300 lei 2 bucati se vand si jentile separat la pretul de 300 lei
birky
sal iti ofer 250 ron ptr jante
tuneam
iti iau eu tot pachetul dar la 530 roni.
barbutu
valiaviator:din pacate aici nu este cafenea si nu se accepta off-topicul,aici daca nu stiai aici este bursa,aici se cumpara si se vand lucruri,asa ca daca nu esti multumit de ce am eu la vanzare si mai ales de preturile pe care le am te rog nu mai posta de dragul de a aduna posturi.tu nu esti obligat sa cumperi de la mine si eu nu sunt obligat sa iti vand tie.asa ca tine-ti glumele pentru tine si daca vrei sa postezi doar de dragul de a o face te rog fa-o in alta parte.

revenind la subiectul topicului.
prioritate au cei care suna pentru ca eu nu pot verifica de mai multe ori in timpul zilei pm-ul sau ce s-a mai postat.in consecinta:
jantele sunt retinute pana maine pentru cineva care m-a contactat astazi.daca maine nu se concretizeaza afacerea pachetul complet va ajunge la tuneam.
birky:daca nu se dau maine jantele,pachetul va ajunge la tuneam pt ca imi este mai simplu sa le dau cu totul.in maxim 2-3 zile o sa apara alt set,pretul o sa il fac in functie de starea in care se afla jantele si km rulati.
numai bine!
birky
ok pai sa stii ca vreau si eu set dar de jante doar. astept, mc
barbutu
nu s-a efectuat nici o tranzactie azi.
tuneam ti-am dat pm si astept un raspuns de la tine.
pana una alta se mai adauga cate ceva biggrin.gif
un set de table incaltate cu cauciucuri yokahama 195/45/15 pretz 300 lei sau separat 180 lei jantele.una din ele este lovita,dar spre surprinderea mea nu bate,o sa ii fac o poza ca sa va faceti o idee.
iar cauciucurile 160 lei toate 4.
MULTUMESC MODERATORILOR PENTRU CURATENIE
birky
nu e nici o problema cu janta aia? ca le-as vrea eu
cati km sunt facuti cu ele?
merg si cauciucuri 185/65/15
barbutu
s-au dat cele 2 roti de iarna pneus.
uite poze cu janta lovita,eu am avut-o pe fata la masina si nu batea.au undeva la 40 mii km,merge orice marime de cauciuc atata timp cat sunt pe 15"
birky
pai vreau io jantele, dar fara cauciucuri smile.gif
tel: 0724050084
Adi florin
Mai sunt de vanzare jantele echipate cu cauciucuri dunlop de iarna 185/65/15 ?

Daca da, care e adancimea profilului cauciucului?
claudiu_buhan
ce greutate are o janta de tabla? Am vb la tel dar tot nu reusesc sa aflu cat ma costa curieru, am sunat si la vocea clientului si nici aia nu stiu. Stie cineva cate kile??
barbutu
birky:tot incerc sa dau de tine dar intra casuta,da un semn maine si facem afacerea in maxim 2 zile pot sa le trimit.da un semn ca sa stiu daca ma apuc sa dau cauciucurile jos si sa le impachetez.
adi florin:da mai sunt valabile,adancimea chiar nu o stiu.o sa o masor maine si iti zic.
claudiu_buhan:ti-am dat pm.o janta are cca 7 kg.o sa ma interesez eu cat te costa transportul pentru 2 sau 4 jante.
hai baieti grabitiva pentru ca stocul este pe cale de epuizare.
mai am un set de table de nova/supernova/solenta.daca este cineva interesat pun si poze pretul este de 100 lei toate 4.sunt in stare buna.
claudiu_buhan
da ti-am dat PM, astept un pret pentru 2 bucati de la tine.
birky
SCUZE 0724850084 asta e nr am scris 0 in loc de 8 si nu am obs, scuze inca odata.
barbutu
birky:am vorbit cu tine la telefon,si o sa iti trimit jentile in cateva zile.
claudiu buhan:aflu cat costa transportul pentru 2 bucati si iti trimit un pm,deasemenea astept un pm de la tine cu numarul tau de telefon.
deocamdata nu mai am jenti de tabla pentru logan.
mai am doar cauciucurile yokahama 195/45/15 pret 160 lei
un set de table pentru nova/supernova/solenta pret 100 lei
si un set de jante de aliaj pentru renault megane pe 16" la pretul de 1400 lei cu tot cu cauciucuri pe care prefer sa nu le trimit prin curier ci sa vina clientul sa le ridice.momentan jentile sunt pe un logan,nu sunt strambe sudate etc SUNT IMPECABILE !!!
dil
Redeschis la cerere.
barbutu
2 jante de logan folosite 3000km in stare foarte buna la 150 lei ambele duminica sau luni am drum in bucuresti si le pot livra gratis.
de asemenea pentru jenti pot oferii si 2 cauciucuri michelin la pretul de 180 lei
sonykel
daca mai ai capace pe 15 de logan ma ai de client...
barbutu
sonykel:deocamdata nu mai am capace de logan.daca o sa gasesc un set zilele astea o sa fi primul care afla biggrin.gif
Tudor
Redeschis la cerere.
barbutu
Multumesc pentru redeschidere biggrin.gif
se scoate la vanzare:
un set de jante de tabla de logan in stare foarte buna la pretul de 250 lei
10 seturi de jante de aliaj pentru logan si nu numai cu urmatoarele dimensiuni:4x100 15" et 35 6,5j absolut noi noute in cutie la pretul de 1000 lei setul pret in care este inclus si montajul.
jantele de tabla se trimit si prin curier cu plata ramburs,pentru cele de aliaj trebuie sa va deplasati la pitesti pentru a le ridica.
0729078992 Razvan
barbutu

au mai ramas 8 seturi de jante de aliaj si setul de table.
1.6mpi
Salut,

cu jantele de tabla ai cumva drum pana la Bucuresti in banii aia?

Succes in continuare

13 Jan 2009, 14:19:
Salut,

Ma intereseaza jentile de tabla la 250lei, insa daca ai drum in Bucuresti.

Astept raspuns

barbutu
1,6mpi:lasa un numar de telefon si cu prima ocazie cand o sa am drum in buc te sun si te intreb daca mai ai nevoie.nu vin special ca sa ti le aduc pentru ca nu renteaza
1.6mpi
ok, intrebarea mea e cam cand crezi ca sunt sanse sa ajungi?
Iti dau un mesaj cu nr meu de tel
valiaviator
Cati km au jantele de tabla?
RaduTurcu
Ma intereseaza 4 jante de aliaj care sa mearga pe un Megane2 (cel din semnatura), fie pe 15" fie pe 16" (preferabil 16). Poti sa-mi oferi ceva?

Erau frumoase cele pe expuse in septembrie

http://www.reno.ro/index.php?act=Attach&ty...t&id=1627473204[/IMG]
barbutu
RaduTurcu:momentan iti pot oferii doar ce e postat mai sus la 1000 lei,jantele acelea pe 16 s-au dat,cum imi cade ceva in mana,fac poze si le postez aici.
nu mai am jante de tabla,din cele de aliaj au mai ramas 7 seturi.
se mai adauga un set de jante originale de logan,sunt rulate dar in stare ff buna la pretul de 900 lei.
barbutu
un set de jante originale renault pe 15 pret 750 lei
barbutu
5 seturi de jante aliaj ART pret 1000 lei set
un set jante aliaj prestige pret 900 lei
un set jante aliaj renault pret 750 lei
barbutu
s-au dus si jantele de prestige.restul ramane valabil.
barbutu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.