Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] BARI AUTO FATA/SPATE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
bobo4m3
ce bari am: multe de ford( mondeo, focus, fiesta, fusion.....), Dacia supernova fata/spate, tico fata, Logan fata si spate de break, VW passat, polo, s.a + masca passat(2007), mazda 6 si 8, 2 bucati de saab( 93 sau 95) RENAULT( clio, megane, megane sedan, modus, S.a) am una de PORSCHE CAYANNE, Skoda fabia, BMW x5. Peugeot 307(model 2006)> si multe alte bari pe care nu am putut sa le identific. in total sunt 55 de bari + mashti, spoilere, intarituri, si cateva ushi: mondeo, focus, logan, peugeot 307 !STIMA 0763282056 @!
paulp
O bara spate de Mondeo Hatchback 2002, si eventual un stop spate stg? Cit ar ajunge?
padrefloryn
bara fata logan, pret , poza
ViperRS
bara spate renault laguna II phase 1 cu poza si pret
BH 59 FIF
M-ar interesa o lama aerodinamica de Laguna 1 (cea de sub bara) Ai asa ceva?
bobo4m3
de logan numai am ...iar de laguna nu am nimic !...cea de ford...caut !...wait !
gogota_69
bara spate ford fiest model 2004. poate gasesti si pe arginitu?
bobo4m3
da am de fiesta 2004....ma poti suna sa luam legatura !
tud.
ma intereseaza chestia aceea de sub bara care este din cauciuc...ai asa ceva? (gen opel sau golf 2)
bobo4m3
fusta dinaceea? ...nu am !
m4iky
Bara fata renault 21,din aia cu faruri de ceata in ea ai?M-ar interesa si pe mine una.
bobo4m3
nu am de renault 21 !
swee7boy
prelungire ca cea din poza ?
bobo4m3
nu am asa ceva !
ReleaseD
bara fata solenza si grila ????
bobo4m3
nu am de solenza....cine mai doreste...sa se uit sus..k scrie acolo aproape toate modelele pe care le am !
god
Daca ti-a mai venit vreo bara fata de logan m-ar interesa si pe mine un pret.
bobo4m3
nu am facut rost inca
PhilipMorris
Bara clio 2, fara proiectoare? Daca da, le dai si vopsite la culoarea ceruta?
Msi.
bobo4m3
up
paulp
De Mondeo 2002 Hatchback spate, ai vro veste?
ionut.tanase
Ma intereseaza protectile care vin in bara de fata in locul proiectoare, pt modelele fara proiectoare, pentru un Ford Focus 1 facelift (modelul cu semnalizarile in faruri). Am atasat si o poza!
andreis
Salut,

Masca fata radiator Clio Symbol ai?
bobo4m3
nu am masca aceea neagra...daca despre ea e vorba.
andreis
Ok, mersi oricum wink.gif
ionut.tanase
QUOTE(ionut.tanase @ 16 Jul 2008, 14:49)
Ma intereseaza protectile care vin in bara de fata in locul proiectoare, pt modelele fara proiectoare, pentru un Ford Focus 1 facelift (modelul cu semnalizarile in faruri). Am atasat si o poza!
*




ai si pentru mine un raspuns?
bobo4m3
am bara de focus...dar nu am capacele alea care intra in loc de proiectoare!
alex 19 USV
bara fata clio 2 extreme ai? cu bandouri si grile de plastic?
bobo4m3
am de clio...dar nu extreme!
ionut.tanase
Pai si in loc de capace ce are acea bara? Proiectoare?
bobo4m3
da..am mai multe de focus..si toate aveau proiectoare!
ionut.tanase
Pai si o pereche de proiectoare cat costa?
bobo4m3
nu stiu ... ca nu am proiectoare !
paulp
Din pacate bara de Mondeo nu s-a potrivit. sad.gif
Iti pun aici poze cum ar fi trebuit sa fie, si sper sa rezolvam schimbarea. cool.gif
Lucian Gligor
Salut,
Caut bara fata pentru Renault Megane Coach, pana in 1999, cu sau fara proiectoare. daca ai, m-ai ajuta mult. Am atasat o poza de pe net pentru exemplificare.
tel: 0730. 642. 747
e-mail: ioanlucian.gligor@schaeffler.com
multumesc
paulp
Dupa un studiu pe mai multe masini, am descoperit ca bara aia e de Focus II berlina. Asa ca daca are cineva nevoie, stie unde gaseste...

Sper ca domnul Boboc e serios si rezolvam cu schimbarea wink.gif
bobo4m3
up...s`a rezolvat problema
paulp
Problema s-a rezolvat, acum exista o bara de Focus II, modelul 2004-2005, sedan, disponibila, azi inca mai e in Iasi, urmeaza sa i-o returnez domnului bobo la Bucuresti.
E bara albastra din pozele mele.
Multumesc.
bobo4m3
up
angel-boy
ma intereseaza un spoiler spate , de orice masina . astept poze
bobo4m3
ai PM ... Numar de telefon NOU :0766525381
bobo4m3
fast ! up
bobo4m3
upy
bobo4m3
clio fata,logan MCV spate,supernova fata/spate,tico fata,fiesta 2006 fata/spate,focus 2007 HB fata/spate,focus berlina spate,focus 2001 spate,mondeo 2005 fata,logan berlina spate,mazda 3 fata,mazda RX8 fata,peugeot 307 2006 fata,porsche cayanne fata,megane I spate,megane sedane spate, saab 9-3 9-5 fata/spate,passat 2001 fata,polo 2005 fata
bobo4m3
up
ipiq
audi A4 B5 din 98 ce ai?
bobo4m3
nu am
bobo4m3
up
bobo4m3
up
bobo4m3
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.