Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Remember me
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
free_fiber
De obicei folosesc Firefox ca browser de web; iar problema e ca vulpita in flacari nu vrea sa scrie cookie-urile forumului cand ii dau remember me.
Exista vrei incompatibilitate intre Firefox 2.0.0.14 si forumul?
Lostboy
Probabil ai aceleași user și parolă pe alt site/forum ca cele de pe dacia club.
cmandrei
@free_fiber ... la mine cand o ia razna ... sterg manual prajiturile facute de reno.ro si fac login din nou ... ai incercat asa ?
free_fiber
Am incercat si nu merge. M-am mai uitat eu pe acolo prin setari si e deja "accept cookies from sites" bifat; iar la exceptions nu e nimic scris.

Pe IE6 nu am probleme. Sa fie de la versiune asta de Firefox? Inainte foloseam acelasi browser (o versiune mai veche) si mergea perfect.
ady77
QUOTE(free_fiber @ 11 Jun 2008, 09:39)
Exista vrei incompatibilitate intre Firefox 2.0.0.14 si forumul?
*


Nu exista, pentru ca la mine merge si acasa si la scarbici.
free_fiber
Observai alta ciudatenie... deschid mozilla, intru pe dc, sunt evident nelogat. Dau click pe o sectiune si pac, apar logat. Hopa....
klaus
Poate n-ar fi rau, daca ai sters de toate, sa reinstalezi mozzila aia. Eu cu firefox nu am nici un fel de probleme
CriSTI68
tot firefox am si merge ok... numai ca am ca homepage DC si cand opreste netul pentru neplata si dupa ce platesc si dau home imi arata suspendat pentru neplata laugh.gif
razvan_3asy
stergi cookies adi. ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.