Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante aliaj 13 ptr Dacie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Black%Snake
Se scoate la vanzare un set de 4 jante de aliaj ptr dacii in 3 prezoane... sunt in stare perfecta, nu sunt crapate sau strambe sau cu alte defecte, se dau fara cauciucuri, le trimit si prin curier daca este nevoie,alte detalii intrebati aici sau Pm

Contact: mess Calibraxxl_Seba sau tel 0767230512 biggrin.gif

pret 480 ron NEGOCIABIL
verde57
par demontabile!
sunt?
tzunami
esti din resita?
am la schimb doua suburu blaupunkt gtb 300
merge tubeless pe ele?
Black%Snake
Verde57: da sunt demontabile ...
tzunami: sunt ale unui prieten si vrea doar bani pe ele, nu cred ca sunt tubless, le are de multi ani cu cauciucurile astea ca nu au fost montate pe masina, dar este foarte probabil sa mearga si fara camera... biggrin.gif
98YMV
nu merg tubeless , nu tin presiunea ...
Black%Snake
Nu vad de ce nu ar merge, atata timp cat cele de tabla sunt in stare sa tina presiunea as tinde sa cred ca si astea merg tubeless
verde57
Sunt interesat dar vreau o poza clara cu spatele jantei.
Black%Snake
Verde trimite pe Pm un id de mess sau intra tu pe-al meu sa-ti dau pozele azi sau maine...
di3g0
nu vreau sa intervin aiurea dar trebuie sa spun ca acelasi model de jante am avut eu si le-am dar imediat dupa reconditioare petnru ca nu tin aeru', cum zice 98YMV "nu merg tubeless " ...asta a fost singurul motiv pentru care le-am vandut...
Black%Snake
Si poze noi cu jantele biggrin.gif
Black%Snake
Ultimu pret 400 ron ....
gcalin
nu iti pare ca ceri prea mult pe ele? din alea puteam sa iau cu 100 ron toate 4.dar eu caut dinalea CMS sau modelu alalalt bagate inauntru.
Black%Snake
Jantele sunt inca de vanzare
gogosaru19
le vinde cu tot cu gume?
mark``
Citeste mai sus... NU!
Black%Snake
gogosaru19: intra pe mess pe adresa mea si discutam acolo ca poate le dau cu tot cu gume... depinde de unde esti biggrin.gif
Black%Snake
Pentru cine vrea jantele se dau cu tot cu gume .... pre 400 ron
Black%Snake
Anunt valabil biggrin.gif
Black%Snake
Nu le vrea nimeni ??? se dau cu tot cu gume...
sergiu_studineanu
gumele separat?
Black%Snake
Sergiu dak vrei gume am altele separat care ti le pot da... da-m un mesaj cu ce anume vrei si cate gume vrei, sau ti le pot da si pe cele de pe jante daca ia cineva jantele fara gume...
Black%Snake
Jante sunt inca de vanzare ...
ciprianeduard
Ofer 100ron pe jante.
Black%Snake
Mersi de oferta ...la 100 ron iti recomand sa-ti iei un set de tabla dak gasesti... dak esti in lipsa de posturi te rog sa faci la altii nu la mine aici !!!!
Black%Snake
Sus cu jantele ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.