Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia SupeRNova Rapsodie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Phileas
VAND Dacia SupeRNova Rapsodie, model 2002, 59.000 km reali, al 2lea proprietar, mp3 Sony cu 4 boxe, buzzer faruri aprinse si cotiera in plus fata de dotarile standard rapsodie. nu are AC.
Anul trecut la 54.000 km am schimbat amortizoarele pe spate si cureaua de distributie, care ar fi trebuit schimbata la revizia asta de 60.000, deci acum nu mai trebuie decat schimbat uleiul ca a trecut un an de la ultima revizie.

[edit]: vopsea metalizata, albastru catifea

Pret: 9900 ron, foarte usor negociabil.
Phileas
am o oferta ferma de 8500 ron, ofera careva mai mult ?
Phileas
mai las la pret, pentru cei interesati faceti o oferta peste 8500 ron sau 2300 euro si saptamana viitoare poate batem palma.
Phileas
oferta speciala saptamana asta: 2500 euro sau 9100 ron
Phileas
si cateva poze cu telefonul poate va ajuta sa va faceti o idee.
[attachmentid=1627459211][attachmentid=1627459213][attachmentid=1627459212]
[attachmentid=1627459214][attachmentid=1627459215][attachmentid=1627459216]
Phileas
un up de weekend asa.

am uitat sa mentionez la dotari suplimentare dar se poate vedea si din poze: perdea luneta si faptul ca mp3-ul este montat pe sina.
marianiulian1979
Salut!
La schimbarea curelei de distributie , s-a schimbat si pompa de apa?
mersi!
Phileas
nu, am scris in topicul de piese ce am schimbat anul trecut la ea (a durat ceva pana mi-am regasit postul):

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...ndpost&p=778648
R19/16v
Redeschis la cererea initiatorului.
Phileas
multumesc pentru redeschidere.

redevine de actualitate anuntul, pret nou de criza 7500 ron

intre timp am mai schimbat uleiul si filtrul de ulei. am vrut sa schimb si placutele de frana dar cele vechi erau cam 50% uzate asa ca cine o ia are si un set de placute de frana noi cadou pentru urmatoarea revizie.

<span class='edit'>5 May 2009, 11:59:</span>
up, pret negociabil la fata locului


ATENTIE!

4. Initiatorul topicului are dreptul sa foloseasca UP-uri O DATA in decursul a 24 de ore.
Phileas
up


PS: scuze pentru up-ul de ieri nu m-am uitat la ora credeam ca pot da 1 up pe zi nu m-am gandit la 24 ore, nu se va mai repeta.
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
up, pret negociabil la fata locului
Phileas
sus
Phileas
up
Phileas
up
q_boboq
salut, ofer 46 de milioane pe masina asta...
i96nds
Buna,

Nu ne-ai zis cam cati km are masina acum, dupa un an de la anuntul initial....
Phileas
masina are tot cam atatia kilometri, i-am schimbat uleiul ca a trecut anul nu ca am facut 10 mii km. are cam 61-62 mii km maxim, sta in parcare eu nu mai merg cu ea.

multumesc de oferta Q dar mai bine o mai tin 4-5 ani si o dau la programul rabla.
argon
QUOTE(Phileas @ 18 May 2009, 07:38)
multumesc de oferta Q dar mai bine o mai tin 4-5 ani si o dau la programul rabla.
*




n'o ia pentru el, e samsar, si daca el poate sa o vanda cu mai mult de 46, vei putea si tu, acu' depinde cu cat mai mult. Ideea era prost sa fi sa i-o dai lui cu atat, bafta la vanzare.
Phileas
eu il inteleg, este normal sa vrea si el sa castige dar pentru mine clar nu se merita sa iau mai putin de 1500 de euro pe ea pentru ca atata va fi prima la programul rabla peste vreo 2 ani si poate o sa imi iau si eu o masina noua atunci, mai bine o tin in parcare sau o vand pe bucati decat sa o dau cu mai putin.
Phileas
valabil, pret foarte negociabil dar doar la fata locului
Phileas
up
Phileas
sus cu ea
q_boboq
daca tot va intereseaza cu ce ma ocup eu, de ce nu te duci si tu cu ea pana la autovit si vezi ce oferte iti ies.......ia'o ca un sfat prietenesc...
Phileas
eu unul nu am nicio problema, e treaba fiecaruia cu ce se ocupa, din pacate eu nu pot sa o dau la banii aia, in rest numai de bine.

up
Phileas
reducere de pret 7000 ron negociabil la fata locului
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
up

edit: nu sunt interesat de schimburi pentru ca am luat deja alta masina si nu am ce face cu 2.
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
up
Phileas
s-a dat, topic closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.