Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Contact chei Dacia Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
soulraven
dupa cum spune si titlu caut un contact de chei cu cheile aferente de la orice model de LOGAN pentru al monta pe masina personala Dacia 1310 Berlina.

Astept oferte.......
doctorasul
40ron
soulraven
ai ceva fotografii cu el?da-mi cateva detalii.......nu il iau ca sa il pun de mobila
DannY_SmekeruL
gasesti in targ la vitan cu 25 - 30 lei.mi-am luat eu acum 1 an.si nu am avut probleme cu el.singura problema e ca nu iti mai blocheaza volanul ca e mai scurt contactul.in rest nu ai nici o problema cu el
soulraven
si ma poti rezolva si pe mine in vre un fel?adica sa il cumperi tu si sa mi-l trimiti......nu stiu ceva de genu......
DannY_SmekeruL
momentan nu sunt in buc.ajung tocmai luni.si am sa imi fac un drum pana in targ sa vad care mai e pretul si iti zic si vb
doctorasul
A sosit poza!.
soulraven
i nou sau dat jos dupa masina?
doctorasul
Este nou.
soulraven
ok, si cum facem?merg pe increderea ta ca este nou si functional....
argon
mergi linistit, ca nu-i arde de dat tepe. Ti-am mai zis eu in PM ce modificari mai trebuie, pe langa aia mai pui si mufa de la al tau vechi, papucii raman capsati, doar dai jos carcasa aia neagra de plastic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.