Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: help!
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
ktalyn.
salutare tuturor! NU stiu daca am incadrat bine topicul aici ,dar daca nu este bine rog un administrator sa il mute la locul potrivit!
Deci as dori si eu sa stiu ce anume era scris pe sticker-ul din coltul stanga-jos al parbrizului, era ceva legat de "Demaraj" , al meu s-a deteriorat !Pt. cine mai are acel sticker il rog sa citeze ce scrie acolo si sa puna si o poza cu el intreg.Am pus o poza ca sa se vada macara ce vreau eu defapt!O sa revin cu o poza ceva mai apropiata ca sa se inteleaga despre ce e vorba!
Multumesc anticipat!
Rafi
ceva legat de cum mergi cu ea iarna si vara adica treaba cu socu bla bla bla wink.gif daca chiar vrei sa stii ce a scris acolo o sa iti fac o poza maine smile.gif
ktalyn.
exact despre acel sticker e vorba, multam' Rafi si astept poza de la tine!
ktalyn.
iata si poza cu restul din sticker-ul meu:
Rafi astept poza ta cu cel intreg!
Adrian_Boy
bla bla bla -ul acela care e scris pe geam, trebuia sa te invete la scoala (de soferi), sau cel mai bine, inveti tu cu mana ta pe volan wink.gif
ktalyn.
stai linistit ca acel sticker nu ma intereseaza din lipsa de cunostinta! Vreau doar sa fac altul ca ala e deteriorat!
Rafi
salut uite eu am facut o poza dar nu a iesit ft bine poate iti mai fac una dupa amiaza dar nu garantez ca eu sunt cam ocupat cu bacu cica mai invat si eu sleep.gif unsure.gif
MECCA
apropo de poza de mai sus, am si eu o intrebare.Ce rol au liniile negre de la baza parbrizului??Recent am cumparat si eu un parbriz cu 40 lei SH, binenteles biggrin.gif , si as vrea sa stiu la ce ajuta liniile acelea negre, cumva la dezaburirea mai rapida a acestuia??
Rafi
QUOTE(MECCA @ 22 Jun 2008, 13:38)
apropo de poza de mai sus, am si eu o intrebare.Ce rol au liniile negre de la baza parbrizului??Recent am cumparat si eu un parbriz cu 40 lei SH, binenteles  biggrin.gif , si as vrea sa stiu la ce ajuta liniile acelea negre, cumva la dezaburirea mai rapida a acestuia??
*


unsure.gif nu cred
ktalyn.
Rafi multumesc pt ajutor, insa astept una mai clara cand timpul o sa iti permita bineinteles!
Apropo: Bafta la BAC!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.