Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sinon
Salut,

Vand Dacia 1300, an fabricatie 1970, numar de fabricatie 2552, inmatriculata, culoare rosu-visiniu, ITP pana in septembrie 2008, pentru cunoscatori/colectionari.
Un foarte bun suport pentru restaurare. Procent de originalitate aprox 75%.
Stare foarte buna de functionare.
Cauciucuri schimbate anul trecut in vara.
Necesita mici reparatii caroserie.
Carburator Solex original (nemontat), diverse piese, manual, brosura Dacia 1300
Poze in curand

Pret 1350 euro negociabil
Detalii la tel 0745321753, dinescu_daniel@yahoo.com
sinon
SUS
1250 neg
sinon
SUS
1150 neg
sinon
SUS
1100 euro neg
sinon
SUS

1000 euro negociabil
shyck
cum sta cu rugina? asta ma intereseaza si pe mine mult de tot si care ar cam fi ultimul pret?

esti din pitesti?
sinon
Salut,

Ai PM
Numai bine
sinon
SUS
negociabil
950euro
cannavaro
hehe vad masina mereu prin lacul tei parcata pe o straduta ingusta. Arata mai bine decat in poze.
Bafta la vanzare.
sinon
Multam

Spor la inventii
Strudel
Salut, as fi eu interesat sa cumpar masina. Din pacate insa sistemul Private Mesage nu merge (nu am destule post-uri) asadar, ma poti contacta la 0749 492 908 sau pe yahoo messenger <strudeldemere@yahoo.com> ca sa ne vedem, sa vad masina, si eventual sa o si cumpar.
Motreanu Sorin
Cred ca vrea s-o faca placinta excl.gif
Offfff ce pacat ca sunt tot mai putini pasioanti adevarati iar unii care chiar au MASINI bune renunta la ele.
Atat am vrut sa spun,nu va fie cu suparare,sper sa ajunga bine masina.
Strudel
Imi cer scuze daca sunt offtopic. Daca e vorba de mine, nu vreau sa o fac placinta, as vrea sa o restaurez intrucat sunt indragostit de multa vreme de Daciile vechi biggrin.gif
danut 69-71
QUOTE(Motreanu Sorin @ 22 Jul 2008, 01:22)
Cred ca vrea s-o faca placinta  excl.gif
Offfff ce pacat ca sunt tot mai putini pasioanti adevarati iar unii care chiar au MASINI bune renunta la ele.
Atat am vrut sa spun,nu va fie cu suparare,sper sa ajunga bine masina.
*




Sorine ! sa stii ca in viata sunt si alte cauze mai drepte si nu e loc de intors asa ca trebuie sa stii si sa renunti la ceva foarte drag . Crezi ca lui Daniel ii este usor sa renunte la o pasiune ?Presupun ca prioritatile sunt altele in momentul de fata .
Succes si casa de piatra Daniele ! wub.gif wub.gif wub.gif
sinon
Multumesc Danut.
Intradevar, altele sunt prioritatile momentan. Oricum, o sa raman cu sufletul alaturi de adevaratii pasionati si restauratori de bijuterii.
Numai bine.
sinon
UP

5 Aug 2008, 11:35:
UP
masina se poate vedea in Braila.
Daca viitorul proprietar e din Bucuresti o aduc in aici.
sinon
UP
sinon
UP

ma bate un gand s-o dezmembrez. toti fraierii nu dau mai mult de 10 mil pe ea. decat sa ajunga la un fraier care zice la la banii astia isi ia una din 90 sau peste mai bine o desfac bucati si fac fericiti mai multi oameni.

apropo, carburator solex de vanzare, 150 ron, trusa sanitara originala, 30 ron.....

soulraven
daca esti de prin campulung si vreai s-o dezmembrezi da-mi si mie un semnal....
sinon
cam greu tinand cont ca masina e in braila. insa te anunt

12 Aug 2008, 20:47:
anunt inca valabil.

se asteapta un viitor proprietar, insa nu de genul care "nu vede padurea de copaci"

numai bine

soulraven
o iau eu........dar fara bani:)
sinon
si iarasi UP
sinon
UP
alex-mun
UP si de la mine, batranica tre sa ajunga pe maini bune, sunt din ce in ce mai rare wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
sinon
UP.

Mersi Alex
CodeXS
Foarte draguta, pacat ca generatia Logan nu apreciaza frumusetea clasica.(in loc de UP)
CobraArt
da mi un beep la 0748 214 228 sa vorbim.
sinon
Salutare,

In seara asta am vandut "doamna". sad.gif
Chiar daca nu mai am frantuzoaica voi fi alaturi de voi si o sa va sustin cu un sfat, cu o idee in proiectele voastre.

Numai bine si multe succesuri.

P.S. Rog moderatorii sa inchida.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.