Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault Megane Sedan Privilege 1.5DCI 80CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andu_tzugurlan
motorina,Euro 3,30000km, cumparata de la concesionarul BRAS IASI pe data de 25-05-2005,unic proprietar,ABS, proiectoare ceata, computer bord, geamuri electrice fata-spate, oglinzi electrice, aer conditionat , 8 airbag, interior piele, jante aliaj 16", inchidere centralizata,culoare Gri Hologram,consum mediu 5.2l\100km,senzori lumina + ploaie,asigurare CASCO, pret 10500euro neg.
cata007
ar trebui sa informezi corect lumea, modelul tau nu este Luxe Privilege, nu ai tempomat si limitator de viteza.
dantes
Pentru o si mai corecta informare a posibilor cumparatori, diferentele de dotari dinte Confort Privilege si Luxe Privilege sunt oglinzile rabatabile electric, suportul de ochelari si oglinda electrocrom.

Acum nu mai exista decat Privilege simplu. Dotarile extra sunt: tempomat, esp, xenon, piele full, trapa, scaune incalzite.

Plus de asta, vanzatorul nu a specificat ca e Lux Privilege, doar Privilege...
Astfel, @andu_tzugurlan masina are sau nu suportul de ochelari si oglinda electrocrom?
Airbaguri laterale in spate?
Aer conditionat manual sau automat? Privilege ar trebui automat...

De asemenea, interiorul e partial imitatie piele partial textila. (asa se vede in poze)


Spor la vanzare, si sper ca nu am gresit in a face specificarile de mai sus si in a cere lamuriri vanzatorului ce dotari are masina.
andu_tzugurlan
Revin ca sa corectez anumite lucruri...a fost greseala mea trebuia sa specific masina este CONFORT PRIVILEGE..nu are suport de ochelari si oglinda electrocrom, are airbag-uri laterale spate..aer conditionat automat.Telefon de contact 0740117690
Pretul final este de 10000euro

27 Jun 2008, 07:54:
up
andu_tzugurlan
pret nou 9500 euro FIX
bunicu
ti-am trimis un PM acum cateva zile. vrei te rog sa raspunzi ?
andu_tzugurlan
Noul pret este de 9000 euro negociabil.
andu_tzugurlan
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.