Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Volga m21 1968
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bandrei
De vanzare Volga M21 1968, 2445 cmc, motor original, benzina, carte cu folie, nu a fost inmatriculata pe numere noi, nu prezinta rugina, masina tinuta in garaj, tapiserie scaune originala, necesita retapisare usi , plafon si mochetat. foarte multe piese de schimb, elemente caroserie, geamuri si piese de mecanica, unele piese de mecanica noi. 1700 euro, 0722412614
bandrei
up
tribunul
Am o intrebare, daca raspunzand la ea crezi ca-ti poate afecta vanzarea nu-mi raspunde.

Cat consuma monstruletul?
onyx-20
De mult timp imi doresc si imi pare rau ca nu o sa pot achizitiona prea curand asa ceva. Iar faza cu consumul... pe cine intereseaza? Din partea mea poate sa consume si 40 l/100km. Dupa cum se vede din poze arata foarte bine masina. Bafta la vanzare si speram s-o vedem pe maini bune.
einstein1984
Superba masina, si pare destulde originala (multe au ramas fara crom, sau au motoare de ARO). Bafta la vanzare, pretul e mai mult decat decent!
bandrei
multumesc de aprecieri...consumul nu este exagerat, pt cineva care o ia sa se plimbe cu ea de placere e mai mult decat decent. zvonuri de 20-25 % sunt doar niste legende...nu e nici pe departe asa, la o plimbare de seara in oras liber pe racoare e un 12% fara sa se calce, are putere fote mare daca se vrea senzatii tari dar nu cred ca este cazul..am un amic cu una perfecta cu care ne plimbam regulat in conditiile mentionate mai sus, de regula suntem cate 3 care punem 10 ron de caciula la benzina si ne plimbam asa vre-o ora doua in continu, nu ma intereseaza ca ai mai ramene lui in masina, idea ca nu am ramas niciodata in pana smile.gif

iata volga amicului de care vorbeam
Kruger
Bafta mare, cine da banii pe ea e clar ca o va aprecia. Pacat ca n-am posibilitati.
bandrei
valabil
bandrei
cateva piesulici care tocmai mi-au sosit se adauga la zestrea fetei smile.gif
bandrei
valabil
RADU__
ma intereseaza. Posteaza ceva poze cu interiorul asa cum este, in special ce este mai rau. Daca poti sa faci ceva poze la motor si pe la sasiu....
bandrei
pozele cerute, sub husele rosii este tapiseria originala

poze pe dedesubt nu am, dar garantat e ok, fara gauri si antifonat
bandrei
up
rino
De afara seamana cu Doc din filmul ala cu Fulger McQueen
bandrei
alte piesulici

bandrei
up 1500 Euro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.