Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dacia Logan 1.6 90CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ice_2k
DACIA LOGAN IULIE 2005 39.800km

Nivel de echipare AMBITION
EURO 4; 1.6 90CP; 4 geamuri electrice; oglinzi electrice incalzite; servo-directie
2 airbag-uri; aer conditionat; computer bord; jante aliaj; proiectoare ceata;
inchidere centralizata; alarma
ABS; ambreiaj hidraulic; servo-frana;

DOTARI OPTIONALE
RADIO CD MP3 SONY; 4 BOXE - boxe fata JBL 2 cai (BASS + TWEETER);
senzori parcare; deschidere portbagaj din telecomanda;
bare portbagaj capota;
ridicarea automata a tuturor geamurilor la armarea alarmei;
Asigurata CASCO, FARA ZGARIETURI
PRIMUL PROPRIETAR, NEFUMATOR

Masina este inca in garantie (dar nu mult, sub o luna). Nu are nicio problema.


PRET 6500 EURO.
argon
QUOTE(Ice_2k @ 9 Jul 2008, 15:02)
EURO 4
*




sigur?
Ice_2k
l-am sunat pe proprietar si l-am intrebat, ca sa fiu sigur. Da, este Euro 4.

P.S. Am adaugat si pozele in primul post.
driverx
QUOTE(Ice_2k @ 9 Jul 2008, 16:03)
l-am sunat pe proprietar si l-am intrebat, ca sa fiu sigur. Da, este Euro 4.
*



Ok, dar proprietarul e sigur de ceea ce sustine?

Nu de alta, dar atunci restu care si-au tras logane in 2005-2006 is niste fraieri ca au luat doar Euro3.
Ice_2k
mie asta mi-a zis, ca a fost si un motor euro 3 dar asta e euro 4. Mai mult nu stiu. O sa-l rog sa se uite diseara in cartea masinii si sa vada ce scrie acolo (presupun ca gaseste acolo norma de poluare...)
hunior
se poate ca a fost important din afara:)
Ice_2k
nope, e luata din Romania, stiu masina de la 0km.

10 Jul 2008, 16:04:
Am vb cu proprietarul in legatura cu norma de poluare, in cartea masinii nu scrie dar am inteles ca norma de poluare e trecuta in VIN (nu stiu cat de reala e informatia asta) iar VIN-ul masinii contine caracterele "E3" deci e posibil sa se fi inselat, masina este probabil euro 3. Scuze de confuzie.
Ice_2k
Masina tocma' a primit si o spalare de tapiserie, deci e aproape "as good as new" smile.gif
bogdan_90
ambreiaj hidraulic? face pariu pe ce vrei ca e pe cablu.
Ice_2k
6400 euro.
Ice_2k
pretul este negociabil...
Ice_2k
6350 euro. Masina este IMPECABILA.
Meghitzanul
daca o da cu 5500 o iau eu... daca intr-adevar totul e ok la ea
e suma maxima pe care o pot oferi... de fapt bugetul era de maxim 5000 euro.. in fine
Ice_2k
nu, sorry, e prea jos. masina este absolut impecabila, tehnic si estetic. se accepta orice fel de verificare.
Meghitzanul
mai gandeste-te la pret totusi
e masina ta sau a unei cunostinte? in ce zona se poate vedea?

a fost revopsit ceva la ea?
carnet de intretinere banuiesc ca are...
unde au fost efectuate reviziile? ce probleme a avut pana acum?
Ice_2k
este a tatalui meu. Se poate vedea prin Floreasca. Are cateva elemente vopsite datorate zgarieturilor, nu a fost lovit serios nimic la ea (cel mai rau a fost un stop ciobit un pic). Reviziile au fost efectuate la... nu stiu sigur smile.gif cred ca meridian, in orice caz la reprezentanta Dacia. Ca probleme a avut o chestie la acceleratie care facea sa varieze un pic relanti-ul. A fost rezolvata pe garantie acum aproximativ o luna.
Meghitzanul
nu uita de oferta mea... mai gandeste-te la pret
ti-as da mai mult dar nu dispun... de fapt nu e pt mine, eu am masina...e pt cineva care are pensia singura sursa de venit
daca te razgandesti PM-me!
Ice_2k
Man, eu te-am inteles. Pretul este negociabil dar ma indoiesc ca pana la 5500. Masina a costat totusi de noua undeva la 9700E, s-a luat cu absolut tot ce era disponibil in momentul ala, plus lucrurile adaugate dupa (senzori parcare, alarma cu ridicarea automata a geamurilor si deschidere portbagaj din telecomanda, mp3-player, boxe+tweetere etc). Daca mai adaugi faptul ca masina a trecut printr-o revizie completa luna trecuta inainte de a iesi din garantie unde s-a rezolvat absolut tot si faptul ca nu are nici macar o zgarietura pe ea... eu zic ca e o masina care merita banii.
Ice_2k
6250
Ice_2k
6000 e
Ice_2k
bump
Ice_2k
bump
cmandrei
reDeschis la cerere.
Ice_2k
Pretul a scazut considerabil, 5600€
Ice_2k
5500€
Tudor
Redeschis la cerere.
Ice_2k
Mersi frumos.
Ice_2k
5300€
tzunoi
schimb cu http://forum.reno.ro/-VAND-SCHIMB-golf-IV-...io-t135437.html te intereseaza - are si sigla vwforum pe luneta smile.gif
Ice_2k
Sorry, dar deja s-a achizitionat masina ce inlocuieste Loganul (o Octavia 1.9TDI) smile.gif
Ice_2k
5250
marianno88
Salut daca te hotarasti sa mai scazi la pret contacteaza-ma, sunt interesat dar nu la banii astia.
Ice_2k
Astept o oferta.
Ice_2k
4900E.
Ice_2k
4850.

21 Jan 2009, 15:46:
Sold.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.