Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante alu originale renault cauciucuri vara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristi@n
Pt.cunoscatori,de vanzare un set jante original renault cu cauciucuri de vara PAX run flat.Au fot montate pe un Renault Megane Scenic.Marimea lor este aproximativa cu cea de R15, profilul bun.
Michelin Pax 195-620R420 A 90H
Michelin Spacity Renault 185x420 ET43 4X100mm
Tlf.0770228753 sau mesaje PM


aleksanders
un pret te rog - m-ar interesa
konektor
Pret?!?!?!
cristi@n
scuze,dar am lipsit cateva zile.350eur pret pe toate 4

17 Jul 2008, 11:55:
mail la drodro1979@yahoo.com,nu va pot raspunde la PM,nu am acces
hellcat
Jantele sunt originale Renault? Ce model sunt? (unele modele au trecut numele pe interior, daca nu macar codul de origine).
cristi@n
cu siguranta sunt originale,au fost pe un megane scenic venit din fabrica cu ele,am sa ma uit si-ti dau si ce coduri are pe interior
cristi@n
valabil

19 Jul 2008, 00:33:
scade pretul la 320eur

19 Jul 2008, 13:07:
pret nou 300eur
L!nuX
merg si pe megane 2 ?
daca ar fi sa iti iau doar jantile care ar fi pretul ?
cristi@n
merg cu siguranta,dar le dau doar asa cu tot cu cauciucuri,nu mai calculez cauciucurile la pret si ti le pot da cu 280eur toate asa cum sunt ele,mai mergi cu ele un sezon-doua,dupa care vezi cum faci...
ciprianaldeabv
spune-mi te rog daca poti cam ce adancime in milimetri are canalul pe centru sa stiu cam cat de tocite sunt, mersi
cristi@n
O sa incerc sa le masor cu ceva,nu am idee cu ce as putea ca sa fie cat mai exact,e vorba de mm,poate cu un linear...sau ai alta idee?
cristi@n
up

24 Jul 2008, 19:49:
valabile

25 Jul 2008, 19:06:
scade pretul lor la 265eur
RaduTurcu
Scuzati-ma dar eu nu am inteles: blink.gif (poate sunt mai zapacit)
jantele sunt pe 15 sau pe 16?
cauciucurile sunt 195/65/15?
L!nuX
ti-am dat PM , insa nu poti sa raspunzi , daca e ma cauti pe mess sau aici

ms
cristi@n
pt.RaduTurcu - nu,nu esti mai zapacit,nu sunt nici 15 nici 16,ceva intre,e o marime speciala care s-a pus din fabrica pe megane,la unele care au fost asa comandate,asta e marimea lor nu poti sa o asociezi cu 15 sau 16,iar caucicurile din cate stiu eu merg doar cele runflat,deci nu pe 15 sau 16
pt.L!nuX - vezi ce am scris aici,nu cred ca vei putea face ceva doar cu jantele,trebuie sa ai cauciucri PAX(ca cele runflat),de aceea le si dau asa cu cauciucuri,se mai poate merge cu astea de pe jante,dupa care se schimba cu acelasi tip
cristi@n
valabil
cristi@n
pret nou 250eur
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.