Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Stergatoare Bosch AERO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
silviu_79
vand o pereche stergatoare Bosch AeroTwin. sunt de 53cm lungime, sunt de Passat si A4 dar merg pe Logan la fix.
le-am avut montate aproximativ 2 luni dar am vandut masina si le-am pastrat. acum sunt de vanzare la 75 lei. eu am dat pe ele 106 lei.
silviu_79
up
bobi19xx
frate nu te supara pe mine,nu vreau sa-ti stric vanzarea lor dar sincer mai bine cumpar unele din cora la 11 lei bucata si sunt identice cu astea ale talea doar ca-i alta firma.
silviu_79
nu ma supar dar e ca si cand ai compara dacia cu mercedes. smile.gif
Aragorn
Scuze ca ma bag smile.gif Am o cunostinta care lucreaza pe stergatoare pt o companie auto ( lol ce secretos suna ) Ideea e ca ma tot uitam la Aerotwin de ceva vreme si am intrebat care e diferenta fata de alea no-name din magazine si de ce sunt de 4-5 ori mai scumpe..Raspunsul e ca sunt si de cel putin 4-5 ori mai bune. Mai bine ar suna Mercedes comparat cu un Trabant ( no offence pt cei cu Trabant )
Spor la vanzare, daca erau de 600mm cu 450mm le luam eu icon_mrgreen.gif
silviu_79
up
adiblu
Salut,
Ti-am trimis ieri cateva pm-uri, daca accepti oferta mea, in ultimul ai si adresa.
Bafta.
silviu_79
se poate inchide, stergatoarele au plecat deja azi spre adiblu la slatina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.