Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VW Golf 5 Tour
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ady85btz
Vand Golf 5 Tour,1.9 TDI 105 cp, an fabricatie august 2007,adusa in Romania in iulie 2008.Masina are 25.000 km,nerulata in Romania,carte service,manuale,numere provizorii iar toate taxele sunt platite,inclusiv taxa de poluare.

*ABS-EBD
*ESP-ASR
*10 airbag-uri
*Pilot automat
*Dublu Climatronic
*Volan,schimbator si frana de mana - piele
*Proiectoare ceata
*4 geamuri electrice
*Oglinzi electrice incalzite heliomate
*Computer bord
*Radio-CD Mp3

Pret: 19.000 euro negociabil
Tel: 0722.819.275
EdyB
Salut,

Ce varianta de echipare este?
ady85btz
Salut.Este TOUR
ady85btz
up
Ov
ca varianta de echipare alege si tu dintre:
trendline
comfortline
gt (fostul sportline)
gti (nu cred ca e cazul)
r32 (nu cred ca e cazul)

P.S. la cum arata pe dinauntru pare a fi un comfortline, dar ar fi trebuit sa aiba si jenti de aliaj
semit
Scrie pe el TOUR maitre smile.gif
traffictours
Din ceea ce stiu eu Tour e o editie speciala(undeva intre Trendline si Comfortline), adica e un Trendline cu ceva mai multe optiuni.
ady85btz
Varianta de echipare este TOUR,o serie limitata vanduta in vest din ce am auzit.Masina nu este a mea asa ca nu va pot da mai multe detalii.Pentru alte intrebari/lamuriri puteti suna la numarul de telefon.Mersi
AlexC
Eu nu inteleg ceva: la noi modelul asta cu zero km costa mai putin de 19.000EUR. De ce ar cumpara cineva o masina cu 25.00km in locul uneia noi, la acelasi pret?
ady85btz
Persoana care-l vinde mi-a zis ca pretul de catalog este 23.000 DDP.Masina este luata din Italia,iar pretul cred ca este valabil acolo.Din ce-am vazut Tour-ul nu se comercializeaza la noi
ady85btz
18.500 negociabil
AlexC
Dar tu esti membru vechi aici si poti sa ii explici ca masina aia in Romania nici noua nu face atat, daramite SH cu 25.000km la bord?

O vrea omul profit, dar hai sa fim seriosi, cine isi cumpara cu 18000 EUR Golf 5 la mana a doua? La banii aia doscuti de Audi A4, BMW 320d, alte masini, cu totul alte clase...
ady85btz
I-am zis ca nu o sa obtina pretul cerut,dar el incearca.Daca nu va reusi s-o vanda la pretul propus o va pastra.Toate bune
BAD_MF
Nu vreau sa va stric afacerea dar te faci te ras cu pretul asta.
Uite doar un mic exemplu 13900 cu tva deductibil
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...en&pageNumber=1

Nu sunt indicate astfel de comentarii DAR in cazul de fata cred ca ajuta vanzatorul sa se trezeasca.
ady85btz
Nu-mi mai sariti mie in cap !
Am zis si-o mai repet inca o data: anuntul este pus pentru un prieten;el cere un pret-daca-l va obtine sau nu ramane de vazut! I-am zis ca este cam mare dar el cere ce vrea,nu ce zic eu
ady85btz
up
ady85btz
up
ady85btz
up
negociabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.