Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault 20 gtd -1984
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sandu_race
renault 20 gtd , fab. 1984 , motor diesel 2068 cmc , perfect , distributie noua , pivoti noi , masina nu a avut accidente , super-intretinuta , servo , geamuri el. fata , inchidere centralizata , acte ok , itp decembrie 2009 , parbriz si far stanga fisurate , planetara dreapta fara burduf , geamuri fumurii din fabrica , pret 700 e discutabil sau schimb cvu scuter ! 0721090405
sebastyan
De unde esti ? Cati km are masina ? Ce consum are ? Sunt interesat ! Eventual da add la id meu rebegea_Sebastian2001 si vorbim calumea.
sandu_race
din bucuresti , kilometrajul real cred ca e undeva la 120-150000 , eu am sckimbat vitezometrul pe la 115000 , motorul este perfect pt un diesel simplu , stiu insa istoria masinii din 89 pana acum si te asigur ca in perioada 89-2005 masina a facut doar 200 km , restul am facut eu cu ea , consum in oras 8 , la drum 6 , vb pe mess ca e mult de povestit ! Cu respect !!!
sandu_race
vand renault 20 gtd fab 1984 , motor perfect , caroserie super-intretinuta , acte ok , itp valabil , pret 700 e negociabil . Daca ma hotarasc sa o dezmembrez credeti ca scot ceva bani pe ea ??? Motor 2068 fara turbo , cutie 5+1 manuala 2 leviere , geamuri electrice fata , toate geamurile fumurii din fabrica , servofrana ,servodirectie , distributie noua (curea goodyear) pivoti noi nemtesti . inchidere centralizata .


ATENTIE LA REGULAMENTUL DE LA BURSA

15 Jul 2008, 15:37:
scuze !!!! nu am facut intentionat , am postat acelasi anunt pe reno si cred ca am gresit ceva . Inca odata imi cer scuze .
cmandrei
DaciaClub Bursa = DaciaClub Reno
sandu_race
acum mi-am dat seama , greseala mea sad.gif . incerc sa curat curtea de fiare ca ma apuc de renovat casa (probabil d-aia sunt stresat asa biggrin.gif Merci pt observatie ! Cu respect !
sandu_race
inca valabil , daca nu fac nimic cu masina o tai si opresc motorul si cutia sad.gif , caroseria e foarte sanatoasa sad.gif

18 Jul 2008, 21:46:
Pret doar pt weekend 450 E !!!!!
sandu_race
up sad.gif

21 Jul 2008, 10:30:
400 ???? Poate asa vrea cineva !
sandu_race
up ! chiar nu e nimeni interesat ??? o oferta ceva !
sandu_race
up !!
sandu_race
si iar up !!
blackbooo
daca o iau pot sa merg cu ea pana acasa?....ce mai trebuie facut la ea?...motorul merge bine?....papa ulei?...pompa de injectie in ce stare e?...vreau mai multe detalii...daca vrei sa o dai cauta-ma..
sandu_race
Masina s-a vandut , topicul poate fi inchis multumesc ! Blackbooo , masina era in stare perfecta -perfecta , am vandut-o pt ca eu am alta acum si nu mai aveam loc in curte ( imi renovez casa ) .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.