Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cd player megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
darkman_2211
cd player megane 2 fara face lift merge si arata ok pret 130 ron asa de vara biggrin.gif
este cel din poza si este "up date list" numai pt cei din buc nu trimit prin posta
darkman_2211
chiar nu vrea nimeni un cd original de megane

21 Jul 2008, 09:39:
ma puteti contacta la 0722 463 495 / 0765 24 25 96 pentru alte detalii legate de cd-player
ipiq
salut
care e diferenta intre UPDATE list si TUNER list?
merg comenzile de la volan si afisajul pt o laguna2?
chiar nu trimiti cu posta? biggrin.gif
astept raspuns.
multumesc, Victor
darkman_2211
chiar nu trimit prin posta,nu am timp
clr
Sal,
Sigur e de Megane 2.1 si Update List?
Daca esti absolut sigur da-mi un pm cu ultimul pret si numarul tau de telefon si poate rezolvam ceva smile.gif

10x
ipiq
daca il tii pana pe 1 august cand ajung eu pe la bucuresti, si imi merge pe laguna2 ti-l iau eu tongue.gif
darkman_2211
am postat mai sun numerele mele de tel[pentru ipiq si clr]. cd-ul este de pe un megane 2.1 din august 2005.masina este "made in france" si este un diesel de 1.5 si 100 de cai pentru detalii dati-mi un mesaj cu nr de tel sau sunati-ma.acest anunt este valabil pentru primul venit,pretul este fix pentru k si asa e cu mult sub preturile de pe forum sau dezmembrari.se poate face orice fel de proba si am la el si manualul

22 Jul 2008, 21:35:
clr imi pare rau dar nu am acces la pm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.