Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] Subwoofer auto Alpine si Hifonics
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cuza26
se dau/schimba o cutie subwoofer auto si 2 difuzoare de 12"(30cm). Se poate da cutia cu oricare din cele 2 difuzoare sau difuzoarele separat si cutia separata.

Difuzor Alpine 300W RMS pret 200 RON.
Difuzor Hifonics Brutus 600W RMS pret 500 ron.
Cutia plus Alpine pret 300 ron, cutia plus Hifonics pret 600 ron. Cutia simpla pret 100 ron iar daca ia cineva ambele difuzoare cutia este bonus.

Difuzorul Alpine este mai uzat si are o usoara urma lasata de vreme si de cineva care a vrut sa il spele cu spirt, insa nu are afectate caracteristicile audio in nici un fel, ci doar putin vizual. Difuzorul Hifonics este absolut nou nout, factura si garantie. Initial am vrut sa folosesc sub auto si in casa si in masina si parea destul de ok, dar nu prea am nevoie de asa putere bruta si drept urmare renunt la proiect.

Link Hifonics:

http://www.booster.ro/car-sound/subwoofere...-12d2-2071.html

Am atasat poza cu Alpine montat pe cutie. O sa incerc sa pun si cu Hifonics montat. Toate produsele zac in casa si nu sunt folosite. Accept si schimburi dar nu stiu cu ce asa ca daca va vine ceva in minte nu ezitati. In principiu GPS, cotiera de Megane smile.gif, originala, xenon dar nu sunt prea convins daca merita, detectoare radar, sau ce o mai fi gadgeturi prin masina. sau schimb cu bani si gata...smile.gif

19 Jul 2008, 10:47:
sus
cuza26
si....sus

21 Jul 2008, 17:36:
m-ar interesa si un set de difuzoare de interior pentru megane sa le schimb pe cele originale cu ceva mai puternic si mai de calitate. si sus.
cuza26
din pacate nu mai schimb nimic, doar cash, ramane hifonics la 450 RON, Alpine 150 RON, cutie 100 RON. Negociem daca se ia orice combinatie de 2 sau toate 3.

23 Jul 2008, 18:54:
sus...

24 Jul 2008, 18:12:
up
cuza26
se pare ca revine la vanzare difuzorul Hifonics cu tot tacamul, cutie garantie factura....pret 450 RON

http://www.booster.ro/car-sound/subwoofere...-12d2-2071.html
cuza26
up, accept si unele schimburi....nu stiu exact ce, un GPS, ceva de masina in general, o cotiera de megane....smile.gif....astept propuneri.

P.S.: evident dupa caz mai dau sau mai iau diferenta...
cuza26
sus

16 Aug 2008, 13:51:
negociabil.....sau schimb cu xenon sau cotiera sau gps sau folie(cu tot cu montaj) sau poate si altele nu va sfiiti...smile.gif
cuza26
sus
cuza26
sus, 400 ron sau la schimb cu altceva.
cuza26
sus
cuza26
up
cuza26
up
tud.
iti iau eu cutia + hifonics si in schimb iti pun folie Luneta+laterale spate + laterale fata
da-mi un mesaj privat daca te hotarasti
cuza26
ai pm tud. ; si sus
cuza26
up
cuza26
inca valabil....
cuza26
sus, schimb cu detector bel rx65 sau rx65 pro si bineinteles cu diferenta de rigoare sau cu pachet xenon ori folie pt laterale spate plus luneta.
cuza26
sus

5 Sep 2008, 21:27:
sus, 350 ron sau schimb cu bel rx65 sau rx65 pro
cuza26
up
cuza26
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.