Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Propunere pentru sectiunea Anunturi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Serje
Oare nu ar fi mai interesant ca sectiunea Anunturi sa fie impartita pe zone geografice sau judete. In felul acesta cine cauta ceva, sa poata intra in zona din care face parte si asa ar gasi mai usor, sau poate nu gaseste in zona lui si se uita in zonele invecinate, sau are drum in alta zona si cauta in zona respectiva. Eventual o sectiune generala, pentru cei care pot expedia prin posta, si cei care presteaza un anumit serviciu sa-si posteze anuntul in zona din care face parte. Eu zic ca ar fi mult mai usor si pentru cei care presteaza si pentru cei care cauta ceva.
(Si sa se perceapa comision, x% comision pentru forum (admini/moderatori/intalniri) radmasa.gif )
raducutu
cu ideea ta am economisi timp si bani!eu te sustin!poate si ceilalti membri vor fi de acord.bafta!
Serje
Mi s-ar fi parut o solutie buna, dar se pare ca suntem numai doi de parerea asta, deci se are ca lumea nu ii interesata de asa ceva. Prin urmare rog un moderator sa stearga topicul, nu are rost sa ocupe spatiu aiurea.
Si imi cer scuze ca v-am dat de lucru.
Cipiotul
al 3lea membru de acord biggrin.gif up.gif
bobo77
Propunerea este buna, dar daca ne gindim mai bine, mai mare este daraua decit ocaua.
twingooo
fa un poll pe treaba asta!si eu sunt de acord:timpul fizic necesar verificarii posturilor si alte operatiuni din spatele Bursei justifica comisionul, iar impartirea pe zone geografice e mai mult decat binevenita, mai ales ca va fi bugetata din comisionul mai sus amintit

BTW:membrul 4 spune OK idei tale
ZTV
membru 5-OK
zanga
Buna ideea !
ionutctn
Nu mi se pare ca ar ajuta la ceva. Daca vrei sa cumperi ceva dai pe cautare si iti apar toate anunturile care contin cheia de cautare. In anunt oricum precizeaza ca e din orasul X si trimite in toata tara sau daca nu scrie numai livrare personala in orasul X.
Daca vrei sa cumperi oricum vorbesti pe PM si stabilesti cu vanzatorul detaliile.
RoboCoop
subscriu la ideea cu imaprtirea pe zone
SiloS
Nu e bine ! Daca vrei ceva cu adevarat, nu mai conteaza ca e la 400 km departare sau 800 ! Mai ales ca unele piese sunt rare !

22 Aug 2008, 17:25:
Mi se pare mai buna imparteala cum e la bazar - 4tuning !
slaiciprian
mai bine se poate impune obligatia (la fel cum e vand, cumpar) sa fie trecut judetul in titlul topicului.
St
Pai si sub ce temei legal percepi acel comision? Si in al doilea rand cum il incasezi?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.