Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] componente Renault Symbol, 1,5 DCi - 68 CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
qazaq
VAND componente Renault Symbol, 1,5 DCi - 68 CP

Anul fabricatiei 2007, cumparata in octombrie 2007 - kilometri parcursi 6700.
Motor Diesel 1,5 Dci.

Pret motor - 1100 euro.

Motorul e intact, bordul la fel, are fata si calculator de bord, aer conditionat, Radio+CD player, geamuri electrice fata, un far bun pe fata si unul pe spate, faruri de ceata bune, aripa fata + bare de protectie fata/spate bune, scaune fata + bancheta spate.
Rotile de pe dreapta sunt intacte si cele de pe stanga au doar anvelopele descaltate. Jentile nu sunt deformate etc.

Alte detalii la telefon 0722 167 031 si pe www.bokujin.blogspot.com ( e si un filmulet , ca s-o vedeti mai bine)
user posted image user posted image
*
itanium
M'ar interesa capacele, la ce pret sunt?
Si ce ai patit?
qazaq
ce am patit?
M-am dat peste cap ca fat frumos ...
Capacele sunt intacte din cate stiu - pretul 75 ron
cristi87
m-ar interesa tetierele d p spate...c bani vrei p ele??si scaunele de pe fata....c crezi...se potrivesc p o DSN???
itanium
Nasol.
Si nu ai avut CASCO?
La ce pret sunt capacele?
qazaq
Din fericire am avut casco - mi-au dat o parte din bani si am ramas cu epava. am incercat s-o vnad toata si nu a mers. Asa ca am trecut la vandut parti ale ei.
Pentru capace 75 ron.
tetiere spate ... hmmm, doar tetierele biggrin.gif ?
Scaunele fata (al soferului reglabil si pe inaltime) - 200 euro . Nu stiu daca merg pe Super Nova.
itanium
75 RON - capacul sau setul de 4? blush.gif
Merci!
Lostboy
Cāt ceri pe tetiere spate?
qazaq
Radio CD + satelit volan + afisaj radio = 120 euro.
Toate la 75 ron man , dar tre sa ma asigur ca sunt ok - din cate stiu au scpat nevatamate - de-aia le am in poze ...
itanium
N-am inteles daca pretul este per capac sau set de 4 si pentru ce dimensiuni sunt.
qazaq
toate capacele le vand impreuna la pretul total de 75 ron. acum e clar?

De asemenea mai am intreg farul din stanga = 75 euro
si stopul stanga = 75 euro
itanium
Da, e clar acum!
O sa te sun maine sa vedem cum facem, din ce localitate esti?
qazaq
Da ... e bine sa fie si asta clar ... eu sunt din Bucuresti. Masina insa o am depozitata undeva aproape de Urziceni. Piesele mici le pot face rost in doua trei zile maxim.
Ea nu e dezmembrata acum asa ca cele mari si importante vor implica un timp mai mare ... daca nu o dezmembrez complet, asta in cazul in care gasesc om priceput si atent.
dxr
A zis omul ca toate 4 capacele sunt 75 ron. Si dimensiunea e 14".
andreis
Daca nu sunt sparte, cat vrei pe proiectoare?
cookie
O anvelopa Bridgestone B 381 dimensiunea 175/65 R14 mai ai? La ce pret? Merci
radiozipp
tetierele le vreau eu .. la ce pret le dai?
octav_
M-ar interesa niste preturi pentu:
-jante, fara anvelope
-chederul de la geamul din dreapta fata
-nuca schimbator viteze
-mocheta care acopera capota de la portbagaj

cristianxxl
Farurile de ceata cit sunt?Bine ca ai scapat, stiu ca sunt offtopic dar tu fizic ai avut ceva?Masina nu arata tocmai bine, dar sunt curios cum te-a protejat pe tine!
hellcat
Sunt interesat de: clantele exterioare (4 piese), scut motor, mocheta capota motor, discurile de frana. Poti sa-mi spui preturile pe pm.
alex 19 USV
man pe mine ma intereseaza fata deci cam tot ce inseamna pe fata tabla si plasticaraie cu radiator si gmv, intra pe mess pe mine sa vb alex_siteanu e cam urgent
IRONICK
Ma intereseaza mansonul care vine pe axul volanului jos la pedalier, insonorizantul de tablier (eventual si ala de capota) si conducta de adimisie aer.
sergiu_studineanu
kitul geamuri electrice? merge pe DSN
Bliss
Salut,

M-ar interesa o anvelopa fara janta. Pret?
qazaq
In primul rand nu pot da reply la mesajele private inca blink.gif - nu am posturi suficiente cica ... asa ca, avand in vedere acest lucru ma puteti contacta pe yahoo! mess - id-ul meu e vandreno . Iar tel e 0722 167 031.

Masina e depozitata dupa cum spuneam pe langa Urziceni - mi-ar conveni sa va strang pe toti gramada , sa dati banii frate si sa sariti pe ea ca corbii .... sa ramana scheletul, sa-l duc la fier vechi si gata.
Dar vad ca vreti maruntisuri - clante, tetiere, butoane ... c'mon. O sa ajung sa dau tetiera cu bonus - 5 kg de fier gratis laugh.gif

Ce-am patit?
Pai aveam vreo 4 saci de ciment in portbagaj nefixati cu nimic si intr-o curba m-a tras de spate impingandu-ma pe contrasens. M-am speriat si am tras de volan in dreapta ... si gata! M-am dat de doua sau trei ori peste cap. Eram 4 in masina. Eu nu am patit nimic, sotia s-a taiat pe crestet in cioburile parbrizului (superficial dar a curs ceva sange). In spate nu-si pusesera centura - tata a scapat cu o zgarietura la ceafa si mama s-a ales cu un picior luxat si o fractura de clavicula ... offf. Am scapat usor la cum s-a miscat masina - caroseria asta nu degeaba are 5 stele la NCAP. Noroc ca nu a fost pe traiectorie borna km, sant, copac ceva ca atunci vindeam rinichi, ficati, retine etc ... ce umor macabru m-a apucat!


Acum cateva preturi:
capace roti - 4 buc = 75 ron
far stanga = 70 euro
stop stanga = 70 euro
Scaunele fata (al soferului reglabil si pe inaltime) = 200 euro
radio CD + satelit volan + afisaj radio = 120 euro
1 anvelopa Bridgestone b381 = 60 euro (am doua pe jante care se tin bine, celelalte doua s-au desprins la tumbe ... nu stiu daca mai sunt bune. si mai am si roata de rezerva, din cate stiu nu e la fel ca cele 4 - revin cu detalii)
1 janta = 40 euro (am 4+1 -rezerva ... nu sunt deformate)
2 proiectoare ceata = 90 euro (nu s-au spart ... hehe)
disc frana = 55 euro bucata
bara plastic fata - cu emblema pe ea = 80 euro (nu a patit nimic - e doar superficial zgariata de la transport)
aripa stanga fata = 70 euro (idem ... s-a zgariat un pic vopseaua)


eh , am intreg bordul, tot ce e in fata cu motorul - radiator, alternator , generator si alte chestii ce se termina in "tor" ... in primul rand motor.
si pe jos e ok- lonjeroni si alte alea ... acu tre sa mai caut preturi, o sa fiu 2 zile plecat din oras (ooof, de ce oare unii trebuie sa munceasca?)... dar de joi revin.
megane012
Anvelopa de rezerva pe cat e ? M-ar interesa daca e pe 15' ... si cat costa e in stare buna ?smile.gif
qazaq
roata de rezerva e nou nouta -am pus-o dar acu ca sa pot misca masina mai bine cand am transportat-o.
EdyB
Computerul de bord merge pe o benzinara? M-ar interesa si plansa de pe bord cu ceasurile.

Merci.
sandu_race
un pret pt discurile de frana si etrierii fata , eventual tot ansamblul port-fuzeta ! Multumesc !
cookie
Ofer 100 RON pe o anvelopa BRIDGESTONE. Merci
coco
ma intereseaza blocul de comanda pentru AC, aer cald si rece, viteza ventilator
ciprianaldeabv
ma intereseaza si pe mine canapeaua spate cu tetiere cu tot, si doar satelitul de comanda cel de pe volan 0745181507
qazaq
Deci sapt asta sper sa vand motorul ... o duc la meseriash s-o ia la taiat si am nevoie de roti macar o vreme. asa ca pe la sf de saptamana probabil o sa pot dau si restul

acum am la mine capace renault = 75 ron
Far stanga renault symbol fidji = 70 euro
stop stanga renault symbol fidji = 70 euro

asa .. deci vand Motor Diesel 1,5 Dci.
BZN
ai pm!
Dorucb
lampa din portbagaj a scapat intacta?, m-ar interesa...
qazaq
lampa s-a dus saraca ... mocheta a scapat , nesperat , fara nicio problema.
deci si mocheta din portbagaj e de vanzare.
qazaq
Buun.
Deci am inceput s-o dezmembrez asa ca am de vanzare urmatoarele piese pentru renault symbol fidji (merg si pe clio si pe ce-or mai merge unele ... solenza, super nova ...)
vand proiectoare ceata - 90 euro
user posted image

Vand mocheta portbagaj - 20 euro

user posted image

kitt geamuri electrice = butoanele de control (sofer + dreapta) + dispozitive deplasare geamuri + cablaj = 80 euro
user posted image user posted image user posted image

Vand clantele dom'le ... 4 buc = 45 euro
user posted image

Vand si clantele de interior, fir-ar ele sa fie 4 buc = 25 euro
user posted image

Vand faruri - farul stanga intact = 70 euro
farul drepata a pierdut toate trei urechile de prindere in rest e ok ... cat vreti voi sa dati pe el?
user posted image

vand si dispozitivele de inchidere a usilor ...
user posted image

vand boxele si mastile de pe usile din fata - 30 euro

user posted image

Vand capacele de la roti - 60 ron (18 euro?)
user posted image

vand izolatia de capota - 15 euro
user posted image

Vand centurile de siguranta din fata (2 buc) - 35 euro
user posted image

Vand aparatoarele de noroi (cele din spate + cel de pe dreapta ... cel de pe stanga e deteriorat un pic) - 25 euro
user posted image

Vand balamalele pentru usi (4 buc) = 50 euro
user posted image

Vand bara fata + armatura de bara = 60 euro
user posted image user posted image

Vand bara spate - usor deteriorata -
user posted image

detalii, negocieri si aranjamente la tel 0722 167031 si pe yahoo messenger - id: vandreno
laur58
Ai si instalatiea A/C?La ce bani?
nicu022003
M-ar interesa si pe mine centura de la sofer daca se potriveste la Logan si cat costa.
underdog
Un pret la alternator te rog PM ca io n-am suficiente posturi sa dau PM-uri sau 0752007115
icsu
Salut. Ma intereseaza insonorizantul de capota (ala de 15 euro) 0726.423.858.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.