Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noua dacie logan...
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
mihaywyp
Salut la toti...ma tot gandesc serios sa achizitionez modelul nou de logan...si as vrea sa stiu daca a inceput cineva sa faca accesori de tuning pentru el...stie cineva ? ..ms tongue.gif
P.S : in cazul in care mai exista un topic imi cer scuze
C@talin
bai farte de unde apareti,cumparati masian care e destinata ptr familie,sa o faceti de racing icon_mrgreen.gif
in fine
speed_fane
gusturile nu se discuta, tuning interior exterior, mai exact ce te-ar interesa?
axx
"Bai farte" un post se mai poate edita... daca nu il citesti de doua ori inainte de a-l pune pe forum
AR-18-MOS
QUOTE(C@talin @ 21 Jul 2008, 14:21)
bai farte  de unde apareti,cumparati masian care e destinata ptr familie,sa o faceti de racing icon_mrgreen.gif
in fine
*


Poate vrea numai stilyng interior&exterior, fara sa umble pe la motor. tongue.gif
Serje
post-336-1110552475.gif axx se vede ca nu ai prea citit forumul, daca ar scrie corect nu ar mai fi el, si am crede ca i-o furat cineva contul, si in plus nu ar mai avea "farmecul" lui, asa ca mai citeste tu forumul inainte de a-l critica tongue.gif

Si oleaca de ontopic, mihaywyp tu vrei niste kitchuri sau ce vrei? Daca vrei tuning mergi la o firma care se ocupa de asa ceva, brizz brizurile nu fac parte din tuning. Stopuri, faruri chinezesti si alte rahaturi agatate de/pe masina nu au legatura cu tuningul.
raqzvan
Loganul e o chestie utilitara, cu care iti faci treaba (cari saci de cartofi de la tara, duci copiii la scoala, etc.). Mereu ma distreaza cand vad pe cate unu' care-si inchipuie ca la 6-8000 de euro si-a luat un dragster, si eleronul e tot ce-i lipseste ca sa nu-si ia zborul... radmasa.gif
IRONICK
Neaparat sa isi puna toba daia sport care face zgomot ca si restul de 99,99% din tobele montate pe toate jegurile de masini. Aseara trecea un dobitoc prin cartier cu un firgider 1.4 de parca conducea un Ferrari. Nu lipseau clasicele ploape, geamuri afumate si toba generatoare de zgomot.

22 Jul 2008, 09:35:
QUOTE(raqzvan @ 22 Jul 2008, 05:58)
si eleronul e tot ce-i lipseste ca sa nu-si ia zborul...  radmasa.gif
Stai sa ii vezi acum cand or sa isi puna eleron peste eleronul incorporat ca sa iasa in evidenta ...
axx
Ok Serje, imi asum greaseala.... blink.gif promit sa nu se mai repete.... tongue.gif .
wildserb
eu ma gandesc sa fac un smen cu asigurarile si sa schimb tot spatele de pe un logan din 2005 cu logan II
AR-18-MOS
Si ... ? Gandeste-te in continuare.
C@talin
QUOTE(wildserb @ 23 Jul 2008, 23:59)
eu ma gandesc sa fac un smen cu asigurarile si sa schimb tot spatele de pe un logan din 2005 cu logan II
*


radmasa.gif radmasa.gif omfg cum sa zici asta?cum :|

un spate de bmw cred ca ar veni mai bine ia vezi cum rezolvi cu asiguratori icon_mrgreen.gif
driverx
QUOTE(wildserb @ 23 Jul 2008, 23:59)
eu ma gandesc sa fac un smen cu asigurarile si sa schimb tot spatele de pe un logan din 2005 cu logan II
*



Da. Dar ca sa faci treaba ca lumea, trebuie sa faci acelasi smen cu botul. Iar pentru interior, trebuie sa uiti un porc mort in masina. Asa....vreo luna. Daca asiguratorii se uita ciudat la tine si comenteaza, tu ridici din umeri si le zici asa foarte franc....ca ai vrut sa duci porcu la ai tai, dar te-ai luat cu altele si l-ai uitat acolo.
0(*_*)0
...un peste sub bancheta isi face treaba mult mai bine...garantat tongue.gif
C@talin
era vb ca un porc lasat 1 sapt in masina sigilata dezintegreaza tot ce e acolo 04.gif
Lostboy
Au făcut cei de la mythbusters același lucru. Numai că au lăsat cadavrul 3 luni, dacă îmi amintesc bine.
Nu au mai reușit să scoată mirosul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.