Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anulare reputatie primita in trecut la cafenea
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
einstein1984
Daciaclub se doreste a fi un forum tehnic (cel putin asa cred). Ca orice comunitate cu atat de multi membri, e si normal sa existe o zona de discutii libere, in speta Cafeneaua.
In prezent, pentru posturile din acea sectiune, nu se contorizeaza reputatia. A fost o vreme insa cand s-a adunat ceva reputatie de catre cativa membri exact pe acea arie. Si asa exista acum membri cu 3000 de puncte de reputatie in al caror istoric dai cu tunul si abia gasesti 100 de posturi in zone tehnice dar 1500-2000 de posturi la cafenea.
In aceste conditii, nu ar fi corect ca reputatia primita pentru posturile acelea de la Cafenea sa fie stearsa?
O a doua sugestie ar fi includerea zonei Clipuri video in acelasi regim cu cafeneaua, deoarece in afara de faptul ca notiunea de offtopic e mai clara, nu vad importanta acelor posturi in cadrul notiunii de reputatie.
Nu stiu sigur daca e posibila aceasta modificare, dar as dori sa se permita macar pentru scurta vreme discutarea ideii. Fara off topic va rog, e o propunere serioasa.
M i h a i
radmasa.gif radmasa.gif
semit
Sony, iti predau legatura smile.gif
A l e x
Total de acord cu Einstein. As dori, de asemenea, sa se angajeze un avocat pentru a investiga cum au castigat unii membri reputatia, e clar ca e vorba de o conspiratie aici si trebuie un profesionist sa analizeze, deja unii membri 'teligenti s-au prins dar nu se mai poate.

In acest sens imi voi sacrifica 25% din salarul de moderator (si rog colegii mei sa faca acelasi lucru) pentru a aduce la suprafata, printr-un avocat, mafia acestei reputatie, care aduce frustrari si suparari.

Fratilor, NU SE MAI POATE ASA, nu este permis intr-o tara din UE sa se faca asemenea greseli cu niste puncte care defapt nu inseamna nimic ca doar e un forum pe internet si nimic nu ar trebui sa conteze !!!

Bravo einstein, un mare om cu un mare curaj si un cetatean adevarat. Tot respectul, sper sa reusesti sa dai jos acesti corupti si comunisti vanatori de reputatie, ca asa nu mai putem trai.
semit
Alex capitan, da un gol brazilian valuri.gif

Din partea mea 25+1 % , te-am facut biggrin.gif
gotty
QUOTE(A l e x @ 21 Jul 2008, 18:32)
Total de acord cu Einstein. As dori, de asemenea, sa se angajeze un avocat pentru a investiga cum au castigat unii membri reputatia, e clar ca e vorba de o conspiratie aici si trebuie un profesionist sa analizeze, deja unii membri 'teligenti s-au prins dar nu se mai poate.

In acest sens imi voi sacrifica 25% din salarul de moderator (si rog colegii mei sa faca acelasi lucru) pentru a aduce la suprafata, printr-un avocat, mafia acestei reputatie, care aduce frustrari si suparari.
*



vi l as recomanda pe lazarus,va scoateti cu doar 1/10 din salariu'.....
ionut.tanase
Si daca tot suntem la capitolul intrebari de cafenea, nu ca as fii impotriva celor spuse de colegul meu einstein, as avea si eu o intrebare icon_mrgreen.gif : cum pot deveni moderator ca vad ca au reputatie, nu gluma biggrin.gif
A l e x
Bravo semit, un alt tanar responsabil.

Impreuna pentru un forum in care nu ai dreptul la pareri si opinii exprimate printr-un plus sau minus, si nu ai voie la anonimitate. Impreuna, pentru o comunitate unde toti suntem egali !!!

user posted image
xcss
Daca tot ne indreptam spre Cafenea in viteza... sau spre warn, ma rog, depinde... icon_mrgreen.gif To'ar'su A l e x... Grande Latte what? blink.gif No more ultimate in vanity?
semit
L-o fi intalnit pe Sid unsure.gif
einstein1984
Ok, se poate da stingerea. Au venit membri de cafenea/Clipuri video si s-a stricat petrecerea.
A l e x
user posted image
klaus
E, iaca stingerea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.