Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] BMW 325i XT si Toyota Scion XB
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BOG
Anunt pentru un prieten

Se vand urmatoarele masini aduse recent din SUA:

BMW 325i XT - 15.000 euro

[attachmentid=1627462198]

Benzina, din 2004, culoare gri, kilometraj 25590 mile, numar cilindri 6, putere 2497, scaune piele, incalzite, deschidere centralizata, cutie auto, etc

Toyota Scion XB - 10.000 euro

[attachmentid=1627462199]

Caroserie LL, an de fabricatie 2006, culoare negru, kilometraj 3100 mile, numar cilindri 4, capacitate cilindrica 1497, pe benzina, cu 5 usi, geamuri electrice, etc

Proprietarul poate fi contactat la numarul 0744309305. Preturile se mai pot negocia. Alte amanunte se pot afla tot de la...proprietar..
R19/16v
Inmatriculate in RO?
BOG
Au numere provizorii..deci deduc ca da...cel mai sigur la proprietar...mie imi place Toyota aia..da' n-am..de Ilie Moromete! biggrin.gif
andu911
ce inseamna XT ? X presupun ca de la tractiune integrala, dar T ?

Si ce Euro e BMW ?
BOG
Dap..BMW -ul este cu tractiune integrala..Euro 3...nu stiu ce e cu T -ul ala..o fi ceva pentru americani...Toyota e posibil sa fie Euro 4....dar cum ziceam cel mai simplu pentru cine e interesat ar fi sa dea un telefon...

26 Jul 2008, 12:22:
Up si asa
BOG
Up
dungatu
ce se mai plateste la ele?vama,tva si taxa mediu?
parca vama e 10% acum si probabil taxa de mediu care cine stie cat ar fi....are la ele acte cu emisia de co2?
BOG
Up....dar fara BMW ca s-a dat...nu stiu ce taxe se mai platesc .....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.