Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: moderatori? sau _____ ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
corvinarh
nu am mai intrat de ceva vreme, si acum vad ca am un ban de 10%... pentru un raspuns dat unui "coleg" de forum... care a facut aprecieri neavenite la adresa mea... am cerut lamuriri in mess privat moderatorului, dar vad ca nu raspunde nimic... oare cat timp va mai dura aceasta atitudine discriminatorie, in care daca nu esti cu ei, esti impotriva lor?
AR-18-MOS
Si e capat de tara daca ai 10% Warn? Las' ca scade el ...
klaus
Adevaru' ca sa ai 10 (zece) warnuri pe acest forum este o realizare.
Eu cred ca e chiar o vocatie.
sobolan
unii moderatori is mai cu nasu' pe sus radmasa.gif de aia nu-ti raspund....am patit-o si eu....
stifler_cale
Presimt ca se va apropia inca un Warn. 243.gif
A l e x
Pai "acel moderator" ti-a dat si citatul pentru care te-a sanctionat, ce lamuriri mai vrei ?
logan1.5dci
"sau _____ ? "


??? smile.gif rolleyes.gif
R19/16v
Eu zic ca este evident - ai atacat un coleg de forum, nu ideile sale, drept pentru care ai fost sanctionat. Ce poate fi mai clar?
logan1.5dci
Nu o sa zic ce cred ca iar o sa zica bovinele ca pup pe fese(las aceasta exprimare, chiar daca o sa-mi dea un moderator, acum , primul warn de cind sunt eu pe forum).

Mi-am cautat de treaba si nu a avut nici un moderator nimic cu mine, probleme am avut
cu unii useri, da moderatorii chiar s-au dovedit toleranti, bine nici nu cred ca am sarit calul. Asa ca nu are nimeni nimic cu tine fara motiv, sunt sigur de asta.
sobolan
QUOTE(stifler_cale @ 28 Jul 2008, 16:29)
Presimt ca se va apropia inca un Warn. 243.gif
*



ai dreptate....mi-am luat " - " la reputatie la greu ptr ca am postat aici....deci,nu se poate discuta deschis........ sad.gif

LE : care dati cu minus semnati-va macar ca sa va stiu si eu biggrin.gif
ssilviu
corvinarh, imi era dor de tine biggrin.gif
klaus
E, mie nu. Drept pentru care se inchide.
Iar parerea mea e ca unii sunt moderatori si nu ____ pentru ca au aplicat regulamentul corect si au si justificat warnul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.