Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme PM
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
solidconvert
Salutare... am si eu o problema legata de PM. Nu pot sa trimit nici un Pm. Aveti idee ce se intampla? Poate este o problema cu account-ul meu.
R19/16v
Reciteste regulamentul.

Trebuie sa ai minim 25 de posturi pentru a trimite PM.
A l e x
Pentru a preveni spamul, adica userii care-si fac cont si trimit tot felul de mizerii pe PM, cum a spus colegul R19/16v iti trebuie minim 25 de posturi... Hai ca nu mai ai mult biggrin.gif
bobo77
25 de posturi la faci in 5 minute la statistici...cam putin, trebuia mai mult tongue.gif , glumesc.
ady77
QUOTE(bobo77 @ 31 Jul 2008, 22:57)
25 de posturi la faci in 5 minute la statistici...cam putin, trebuia mai mult tongue.gif , glumesc.
*


Legat de postari, ca sa nu mai deschid un topic nou, care e diferenta intre postarile la cafenea si cele de la clipuri (de exemplu), sau intre cele de la cafenea si cele de la bursa?
sadi
postarile de la cafenea nu se contorizeaza
ady77
Stiu, tocmai de aia intreb. Cu ce sunt mai "de ajutor" postarile de la bursa sau clipuri fata de cele de la cafenea?
19vik
Cred ca intrebarea lui se referea la faptul ca nici alea n-au relevanta pentru partea tehnica a forumului.
solidconvert
Mercic... m-am lamurit acum. O sa postez mai des de acum inainte. Pana acum m-am multumit sa citesc ce au postat ceilalti tongue.gif
sadi
nu se incurajeaza goana dupa posturi
argon
dar goana dupa primele 25 de posturi?!
Lostboy
scopul scuză mijloacele....sau nu?!?!?
driverx
QUOTE(argon @ 1 Aug 2008, 12:27)
dar goana dupa primele 25  de posturi?!
*



Aia ii incurajata. Macar asa vezi repede care rezista pe forum si care nu. De exemplu pronosticurile mele pentru userul oroles2 http://www.daciaclub.ro/index.php?showuser=41195 sunt .... rezervate.
Lostboy
cât de repede poate lua cineva ban?
driverx
QUOTE(Lostboy @ 1 Aug 2008, 12:31)
cât de repede poate lua cineva ban?
*



Are nevoie de minim 25 posturi.

radmasa.gif
wildserb
sunt de acord ca trebuie oprit spamul dar faptul ca nu poti trmite PM fara 25 de posturi e o greseala parerea mea adica sunt useri care nu prea se pricep la masini si decat da umple forumuri de posturi tampite mai bine lassati pm libere blocat cumva la nr de useri trimis sau sa fie ceva de genu cum e cand iti faci cont pe freemailuri un set de cifre+litere deformate care tre sa le introduci ca sa trimita pm
logan1.5dci
Stateam eu odata linistit pe forum si dintr-o data parca venise uraganul, sareau statisticile cat colo. Cine vrea poate, in cinci minute, fara sa se mai planga. wink.gif
crising
Am si eu o problema. Am trimis In repetate randuri mesaje pe PM, mai ales la Bursa si mesajele nu au ajuns la destinatie. Stau si astept zile intregi un raspuns si de fapt mesajele mele nu ajung la destinatar. Pana la urma ne gasim tot la telefon. Ce se intampla?
sadi
poate destinatarul are inboxul plin sau poate nu scrii nimic in subiect
Cozminelu
e o aiureala cu cele 25 de posturi - ma chinuiesc sa le realizez chiar acum, doar ca sa pot lua legatura cu cineva pe Bursa,... sad.gif
R19/16v
Da' ce are daca postezi in topic?
ct-03-tvy
si eu sunt nemultumit de primele 25 de postari
AR-18-MOS
Daca nu iti convine, nu te tine nimeni cu forta.
ady77
QUOTE(ct-03-tvy @ 30 Nov 2008, 22:23)
si eu sunt nemultumit de primele 25 de postari
*


Deci propui sa creasca la 50 de postari? tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.