Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
valir5gts
Vand Renault Super 5 GTS, 5 usi,an fabricatie 1987, 130.000km,albastru metalizat.
Carburator Weber Dublucorp,capacitate 1397cmc,72cp.
Instalatie de gaz cu rezervor mic,mixer pentru carb doua camere,cu revizie facuta.
Reparatie facuta la 113000km. Set motor,kit distributie,kit ambreiaj,set reparatie carburator,alternator schimbat,electromotor de renault 11.Schimbat ceasuri bord cu cele de GTX cu turometru si indicator temp apa si nivel ulei.
Se vinde cu bare transversale portbagaj,set roti pe 14 cu jante aliaj de clio simbol si set roti tabla pe 13 cu cauciucuri iarna.
Plus: faruri stanga-dreapta,stopuri stanga-dreapta, ceasurile de bord originale,tamburi,prezoane de rezerva,pompa de benzina,flansa pentru adaptare carburator de dacie,cutie filtru de aer intacta(cea de pe masina e decupata pentru instalatia de gaz),filtru sport nou nefolosit,2 amortizoare pe gaz De Carbon stock (pe masina sunt intarite)
Poze o sa pun in cateva zile
Minusuri (ca sa fiu sincer):capota a primit un borcan si e usor indoita,are zgarieturi de la copiii de la scoala de langa mine si are pragurile ruginite dar nu strapunse si alte cateva puncte de rugina.
Am uitat cateva chestii:cd-player pioneer,2 boxe pioneer si 2 DLS ovale.Are alarma,am si inchiderea centralizata dar nu e montata.
Pret: 4500 RON usor negociabil
0727325419 Valentin
valir5gts
nu mai am timp sa ma ocup de masina.singurele probleme care au mai ramas sunt cele de ordin estetic,la mecanica am schimbat aproape tot,de la pivoti pana la puntea spate in totalitate.pretul este negociabil.mai am si alte piese de schimb pe langa cele pe care le-am mentionat.
valir5gts
up.pret negociabil
valir5gts
up
valir5gts
up
valir5gts
up
valir5gts
up
SiloS
Poze ?
valir5gts
se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.