Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]dacia logan 1.4 ambiance
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adyss
da vreau si eu sa trec la logan. tongue.gif
deci,cumpar dacia logan 1.4 l ,versiunea ambiance(ca mai sus nu ma tine buzunarul biggrin.gif ),de la propietar(preferabil unic propietar),cu carte de service,cu un nr de kilometrii parcurisi rezonabili,de preferat sa fie din judetul arges.
astept oferte aici sau pe PM. rolleyes.gif
pcv
sa ai bafta la cautare.(dadusi landul?) smile.gif
adyss
multumesc si da. laugh.gif

7 Aug 2008, 07:56:
up.
valiaviator
Nu te-ar interesa Laureatul meu? An-2006, km parcursi-39.000, revizii facute conform cartii, schimbat ulei la fiecare 7500km! Pret-6500,negociabil!
adyss
din pacate,nu.caut doar ambiance. biggrin.gif
bogdan_90
un ambition din 2004 cu 39.000 km in 6000 de euro nu vrei?
adyss
nu.minim fab 2005.si doar ambiance.(adica baza) wink.gif
bogdan_90
am inteles spor la cumparare.
adyss
multumesc. smile.gif

8 Aug 2008, 07:52:
up. blush.gif
driverx
Omule....nu fi cizma. Nu cauta in disperare o masina si second si fara minim de comfort. De ce refuzi macar sa negociezi un Laureate? De ce e mai important anul decat niste dotari?
adyss
nu sunt"cizma",dar eu cu aerul conditionat nu ma impac(probleme de sanatate sad.gif )asa ca trebuie sa suport caldura vara.si pana acum am avut 1310,deci nu sunt "obisnuit" cu prea mult confort. biggrin.gif
IRONICK
Pai nu dai ac-ul la maxim ... si combini un pic cu aer cald (ce face climatronicul ...)
valiaviator
Cred ca majoritatea celor de pe aici au fost obisnuiti cu "confortul" vechii Dacii, dar acum cred ca se simt mult mai bine intr-o masina cu AC!
jungle_21
sal.un prieten de-al meu are un ambition din 2005 prim proprietar,maica-sa e doctor si umbla spital-acasa cu el si a fost odata in austria ,rosu,cred ca il da cam la 5000 ca vrea sa-si ia un audi de afara.daca esti interesat da un pm
pcv
hallloooo????ce facusi?????? tongue.gif biggrin.gif
scuze de off topic smile.gif
adyss
valabil.
asta e mai sunt si oameni neseriosi,si am mai incurcat si pe uni oamani pe aici.
adyss
up! sad.gif

16 Aug 2008, 08:33:
anunt valabil> dry.gif
adyss
se poate inchide.multumesc celor care mi-au trimis mesaje. biggrin.gif
nykyfiranescu
Da nu neai spus pina la urma ai cumparat sau nu???
pcv
da,a cumparat un ambiance din 2007,alb,18000.tocmai i-a ionizat geamurile si arata super. smile.gif
scuze de off topic.
deci se poate inchide. biggrin.gif
adyss
multumesc pt completare,pcv. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.