Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
B_84_NSL
[Vand] Caroserie dacia berlina fabricata 2002 antifonata recent goala fara anexe... pret: negociabil
alinushy
baga pret
B_84_NSL
uite care este povestea ei.. eu am cumparat-o pentru a o face masina, trebuia sa iasa o replika dupa W R C... dar din cauza unor probleme personale proiectul a cazut din cauza lipsei de timp, eu personal am cumparat-o cu 2500 de lei (incluzand transportul pana acasa circa 100 Km) caroseria este pe roti dar puntea spate este ruginita rau la roti si necesita reparata sau inlocuita pe fata are toata articulatia (bascule, fuzete, amortizoare, arcuri ) discurile de frana au uzura semnificativa si ceva joc in rulmenti, la interior este complet goala, are usi pe ea dar au ceva rugina pe parte de jos unde rugineste dacia si sunt goale nu au decat broastele pe ele, este pe roti dar nu poti sa le folosesti decat pentru transport deoarece sunt cu camera si jante inguste.. cu prima okazie o sa ii fac poze mai detaliate peste tot inclusiv pe dedesupt pentru a evita probleme de genul pai nu mi-ai zic ca asa si pe dincolo.. nu ma intereseaza sa pacalesc pe nimeni. masina are acte dar sunt inca pe numele celui de la care am luat-o deoarece nu l-am mai cautat, cine este interesat primeste si cartea de identitate si nr de tel al fostului propietar, masina este radiata la cerere si in carte apare recarosata in 2002 cu gpl omologat din care nu mai este decat butelia.. si in carte are si motor euro 2 pe injectie din care nu mai este decat blocul motor pentru serie daca noul cumparator este interesat. numai bine si urmeaza pozele.

10 Aug 2008, 14:37:
avand in vedere ca eu am dat 700 de euro pe ea, pretul ar fii de 500
NCR
poze cu ea?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.