Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Opel Astra G - OPC line
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristivw
Opel Astra G Hatchback 2 usi, OPC line
An 2001 (editie 2002), 83.000km, Diesel, euro 3, motor 1.7DTI (Y17DT), 100CP

Dotari: ABS, 2 Airbag-uri, servodirectie, servofrana, geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, aer conditionat, inchidere centralizata, 2 chei cu telecomanda, proiectoare, jante aliaj 16", pilot automat, volan si schimbator imbracate in piele, volan reglabil pe inaltime/adancime, parbriz heliomat, interior sport Recaro, scaune cu suport lateral si reglaj lombar, faruri/stopuri FK LED/Xenon, vopsea 2 nuante (gri inchis/deschis), cauciucuri noi in garantie GoodYear Ventura 205/50 R16, ornamente interior Irmscher, inele Crom din fabrica, consola bord in culoarea caroseriei.

Fabricata la sfarsitul lui 2001 (editie 2002 dupa ceasurile din bord).
Masina este impecabila din punct de vedere tehnic, dar si estetic. Nu prezinta nici un semn de uzura. Volanul nu este tocit, tapiterie este curata si netocita etc.
Masina se poate verifica la reprezentanta Opel din Constanta dupa seria de sasiu.
Se accepta orice test. Nu se accepta variante.
Fotografiile sunt de actualitate.

Pret: 7.650 EUR

Contact:
cristi_vw@yahoo.com
0721 400 528
0765 419 528
tud.
la un moment dat spuneai ca are 90 cp ... acum au mai crescut niste caluti ?
apropo...cred ca era mai bine pus anuntul la sectiunea bursa. Bafta la vanzare!
cristivw
M-am jucat putin cu soft-urile. Am hartile pentru remaparea motorului de 1.7 Opel. smile.gif
zeus-iulian
carte de service este ?
cristivw
Carte de service nu mai este, la fel cum nici mp3 player nu mai este... De cand cu acel incident am revenit la casetofonul de fabrica (care nu starneste interes printre hoti), dar nu am mai recuperat nici mp3 playerul nici cartea service. In schimb, tot istoricul masinii se afla in baza de date de la Kamsas. (reprezentanta Opel din Constanta). Se pot verifica acolo datele, dupa seria de sasiu.
bolidu
Belea masinuta ... are aer sau clima ? Comenzi volan ? Computer ? Pilotul automat la avut din fabrica s-au l-ai instalat tu ulterior? Daca mai stai vre-o saptamana si esti dispus sa mai negociem pretul ti-o iau eu ! Numai bine ! Mai pune cateva poze cu interiorul pls !
cristivw
Am sa incerc sa iti raspund punctual:
- masina are aer conditionat manual, este o raritate sa gasesti o Astra cu clima automata
- comenzi pe volan nu are
- computer de bord nu are, motorul de 1.7 nu suporta aceasta functie
- pilotul automat este de fabrica
- ultimul pret este 7.500€
Masina este vizibila de sambata seara la Oborul din Constanta.

user posted image user posted image user posted image user posted image
bolidu
Frumos cemai ... sa vad ce zic astia de la banca si spre sfarsitul saptamanii viitoare daca nu o dai ti-o i-au eu ! Numai bine !

L.E. Dislay-ul central este multifunctional sau este doar cu data, ceas si temperatura ?
cristivw
Display-ul central este multifunctional. Te rog frumos da-mi un telefon, poate ma scutesti de o zi de canicula in obor... Chiar nu-mi face placere sa merg acolo.
0721 400 528 sau 0765 419 528.

LE: Vad ca esti din apropiere. De ce nu dai o fuga pana in Constanta, sa o vezi? Este cu totul altceva in realitate!
cristivw
Masina s-a vandut astazi, pe forumul Dacia.
Topicul se poate inchide/sterge.
Sa o stapanesti sanatos Florin! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.