Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope 14''
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
al3rta
deci cum suna si titlul am de vanzare 3 anvelope sava effecta pe 14" pe dim 185/60 .de vandut le vand pt ca nu mai unde sa le tin iar starea lor este acceptabila .pretul este de 800 de mii toate 3 .pretul este fix
monescu_gabi
Poze...
cristianxxl
de vara, de iarna, all season?
al3rta
sc ca nu am raspuns dar am fost plecat in concediu .anvelopele sunt all season .din pacate poze nu stiu ca sa le atasasez aici asa ca daca este pt poze ori imi lasa-ti adresa de mail si va trimit eu poze ori daca nu pe messenger pe danyelmiu@yahoo.com .inca o data sc ca am raspuns atat de tarziu
al3rta
up!!!! daca nimeni nu se inghesuie atunci astept cel putin oferte
al3rta
UP!!!!!! anvelopele sunt all season iar 2 din ele arata chiar bine (parerea mea ) pt cei interesatii daca doresc mai multe detalii ori la tel 0766621351 ori danyelmiu@yahoo.com
MDM
Poti sa-mi trimiti ceva poze te rog la marakeshman@yahoo.com? Mersi fain
al3rta
ti-am trimis pozele dar nu dar daca este eventul cu transportul nu stiu cum o sa facem .
fordpower
De unde esti ?
Spune-mi DOTul cauciucurilor te rog ....de ce nu pui poze aici ?
al3rta
sunt din bucuresti ,poze nu pun aici ca nu stiu ca sa le pun de aceea am scris ca le dau pe mail iar dot-ul cauciucurilor este A5F8 daca am scris corect pt ca nu stiu unde tre ca sa fie scris exact .Mai scria pe acolo ceva de genu 82T .bafta

23 Oct 2008, 21:27:
up!!!

24 Oct 2008, 19:54:
up!!!
al3rta
up!!!!
al3rta
Rezolvat se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.