Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna 1 1.8 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RoByNeT
Salut ... imi cer scuze daca nu am facut thread nou unde trebuie dar la anunturi mi se pare cel mai potrivit ... asa ... cu regret caut un posesor de Laguna 1 care sa aibe grija de ea ... eu in 1 luna plec din tara vreo 2-3 ani si nu am cui sa o las sad.gif ... Masina e foarte bine intretinuta si arata excelent,an 2000, 140000 km,motor 1.8 16v 120 cp 1783cm3, gri, climatronic, jante aluminiu, geamuri electrice fata si spate, oglinzi electrice, volan reglabil, scaune reglabile, magazie de cd`uri cu 6 sloturi , comenzi langa volan, proiectoare ceata, cauciucuri noi de iarna, si o mica modificare are o toba de inox se vede in poza.( am si toba ei originala ) ... precizez ca nu am avut probleme cu ea ... ... pretul este de 4900 E daca este cineva doritor va rog sa ma contacteze.

Ciprian
0722323453
sau
0768657143

colle4u@gmail.com

Sper sa isi gaseasca stapan . Bafta


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
RoByNeT
chiar nimeni ? la pret nu ma gandesc sa las ca si asa zic eu ca este prea bine ... prin prieteni ceva ? va rog
RoByNeT
up :| chiar nimeni nimeni nu e interesat de o laguna ? ca peste tot unde am citit pe forum si voi o considerati o masina foarte buna :| macar comentarii ce nu e bine ...
RoByNeT
up ! ... mellow.gif 4800 euro ....................

27 Aug 2008, 11:39:
@renotgo sry nu pot sa dau pm ca nu am destule posturi ... nu pot sa o dau la schimb sry pentru ca am nevoie de bani nu e vorba ca nu ma mai satisface masina sub nicio forma oricum multumesc
RoByNeT
deci trebuie sa dau urgent masina va rog veniti macar cu oferte ceva masina e TIPLA nu are probleme deloc se poate vedea in zona sebastian pentru detalii ori lasati mesaj aici ori la telefon URGENT !!! multumesc anticipat
RoByNeT
UP !!! 4700 URGENT de azi m`am hotarat sa ii pun anunturi in geam asa am mai multe sanse, va rog nu ezitati sa veniti cu oferte masina trebuie sa o dau ca nu am cui sa o las veniti sa vedeti starea sebastian cu 13 septembrie ma sunati si cand vreti o vedeti, o dau asa pentru ca trebuie sa plec din tara si nu am timp sa astept un cumparator la bani mai multi URGENT va rog !
RoByNeT
4500 ultimul pret daca nu o dau saptamana asta o dau la dezmembrari :| deci ultimul pret 4500 E cine e interesat mesaj aici sau detalii la telefon spor !
sanduantonescu
oricum ai un up de la mine, bafta! smile.gif
radiozipp
ofer 2500 euro... oricum e mai bine decat la remat...
daca nu .... free up ...

sunt niste fire trase pe sub bord.. la volan.. ce vor sa fie alea?
RoByNeT
firele alea sunt niste porcarii de "neoane" wanna be biggrin.gif am vrut cu totul altceva dar cand te duci axat sa iei ceva si nu gasesti nu poti sa te intorci cu mana goala dry.gif o sa le arunc cu prima ocazie cand a timp mersi de oferte dar totusi mai astept poate o dau 4500 E daca vrei vino sa vezi masina eu zic ca oricum merita mai mult de 4500 dar ... vreau neaparat sa o dau ... faza cu rematu nu stiu nu cred ca este o optiune ( a fost o iesire disperata cred) ori o las la prieteni si imi trimit ei banii ori nu stiu dry.gif doar ca nu imi vine sa o dau mai putin de 4500 poate aveti si voi prieteni cae au prieteni si tot asa din 4500 va dau si voua un "ciubuc" dar vreau sa ajunga la cineva care sa o umble smile.gif ms frumos de up si de oferta bafta multa !
RoByNeT
S-a vandut se poate inchide multumesc. bafta !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.