Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tuning Sandero
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Imbunatatiri - Dacia Sandero
Pages: 1, 2, 3
aphophis
QUOTE(phun @ 29 Sep 2009, 13:20)
Bai tovarasilor, nu stiu ce va place voua atat de mult SANDERO asta . E cel mai naspa model de la Dacia. Si pe deasupra mai bagati si mii de euro in el .

@Einarn: Baga-ti mintile in cap!!! Acum nu stiu daca tu chiar nu ne minti in legatura cu ce vrei sa faci dintr-un Sandero. Dai 11000 pe ea si mai bagi 10  radmasa.gif  , hai sa fim seriosi.

Mai bine tunez o pisica din 96 - 97, si crede-ma cu cu 10000 de euro o si cumpar si o fac si unicata  wink.gif
*


radmasa.gif corect, uite un exemplar de nota 10 ph34r.gif

Bulldog
Are strutz-bar!!! Sau mai degraba strutz-platband blink.gif
BeciAcustic
sandero lui EDU arata cat de cat bine .... mai imi place si kit-ul din fabrica cum vine dar fara jante cum sunt cele din prezentare... depinde de gusturi....
phun
QUOTE(bobo77 @ 29 Sep 2009, 21:33)
Ma intreb si eu de ce dracu toti cu berline vor sa sara direct la bmw...
*



Ziceam asa ca idee...am luat un exemplu oarecare.
QUOTE(aditã @ 29 Sep 2009, 21:53)
daa vere pisica e cea mai cea!offf uite cum se umple tara de cazanele altora!
*


si ce vrei frate sa fiu patriot sa merg toata viata cu dacia? dry.gif am mai explicat ca nu as da 10 mii pe dacie rolleyes.gif





1 Oct 2009, 21:13:
QUOTE(aphophis @ 30 Sep 2009, 00:04)
radmasa.gif corect, uite un exemplar de nota 10  ph34r.gif
*



Nu man...nici chiar asa. Ceva mai cu gust wink.gif
aphophis
mie imi place pisicuta aia, emana mult gust, la fel ca 90% din pisicutele cu numar de bg din tara laugh.gif cea mai masina de masina , un adevarat simbol al statusului social, masina premium a mileniului 31 tongue.gif
phun
ma da' intzepatzi mai sunteti ma nene dry.gif
Fishy
Intepati nu, dar au mare dreptate!!!
Respectivele BMW sunt absolut niste CAZANE!!!
EDU arata foarte bine Sandero-ul tau. Keep going.
PS: in loc sa fi "Patriot" si sa mergi pe dacia, preferi sa cumperi javurile altora din afara care in mod normal ajungeau la fier vechi??
eDU eDU
New pictures
[attachmentid=1627561872] [attachmentid=1627561873] [attachmentid=1627561874]
aphophis
imi place.nota 10 tongue.gif
eDU eDU
Multumesc mult de tot. biggrin.gif
bobo77
Vopseste oglinzile si bandourile laterale si o sa arate si mai bine.
Stefan
si clantele.
bobo77
Da exact si clantele sau minerele usilor cum vrei sa le spui si daca stai bine sa te gindesti ai putea vopsi si calandru in culoarea masinii.
eDU eDU
Vineri le dau jos si le duc la vopsit (manere,oglinzi si bandouri), iar calandru nush ma tot gandesc si sincer nu am nici o idee. Ma mai gand
ageana
Eu zic sa lasi calandrul asa. Trebuie sa existe si putin contrast, eu unul urasc masinile vopsite in intregime in aceeasi culoare.
Foarte bine vin jantele pe masina, felicitari pt alegere!
A.B.S.S
sincer acuma oamenii ce au zis ca "adevaratele masini" gen pisicute si altele sunt la ora actuala masini de dus pe ultimul drum si au o mare dreptate....si prefer sa bag 10 mii de Euro intr-o dacia dar stiu ca am o masina noua cu consum destul de scazut!dar noi romanii nu am ajuns la nivelul nemtilor...daca ei au ajuns la concluzia ca se merita o dacie in schimbul unui opel audi sau alte marci aflate pe piata ar trebui sa invatam de la ei dar noi suntem fuduli si cumparam cazanele lor! eDu masina ta chiar arata foarte bine !cand voi avea vro 7 mii de euro pun si eu sandelu meu pe lista de modificari!
A539
prieteni unde e tipu cu jantele de 3000 euro ne-a promis poze in primavara...mai e putin si vine vara...EDU super masina respect...si mie imi place mult sandero e mult mai aratos ca loganu si se poate tunari mai usor ma gandesc si eu la unu SH tu l-ai luat nou? la cat te-a dus in ``starea`` in care e acum?
dacia-tuning1
Ce ziceti de asta? Tuning pentru sandero.
BZN
Ideea nu e rea insa cursa e cam mica.
andr3y_yoo
cred ca se ridica mai mult
daca nu...sunt niste porcarii
Iulikk
Da' bat(z) ala cu care a venit masina ce are? Voi ridicati capota in fiecare zi de aveti nevoie de telescoape?
eDU eDU
Baieti va multumesc mult pt toate aprecierile pe care le-am primit pe acest forum va multumesc mult.
Masina se comporta exceptional sta foarte bine pe drum, iar pt suspensie am ales o solutie mai neortodoxa si tot odata mai ieftina, am taiat o spira din arcuri si e ok.
Cam asa arata ea in prezent.

29 May 2010, 16:20:
Nu stiu ce sa zic A539 masina am luat-o noua 8700 euro, si cred ca am mai bagat unde-va in jur de 1000 cam asa cred.
Am deja 35000km si o ok ok, a inceput putzin sa mai scoata oare ce zgomote la interior dar asta e.
In rest eu zic: MERITA o masina ieftina si buna fata de altele la bani astai sau la sh cu sute de mii de km. Stiu ca nu se compara cu un vw, sau un audi sau stiu si eu ce, dar cand te apuci sa bagi bani in una staina cu km multi bagi in asta ce sa bag benzina si atat asta e parerea mea.



Multumesc.
andreiy
Am vazut-o de cateva ori prin oras,felicitarile mele frumoasa masina wink.gif
anndi
Ma scuzati ca ma bag si eu ca musca in lapte, dar nici un Sandero low rider nu avem?
07 bdf
salut ! sunt nou p forum vroiam sa.l intreb pe edu ce jante are p sanderita lui:D si cat te.au costat? imi place mult sanderita u;)
c_fdd
foarte frumoasa masina.Felicitari!
klaus
edu-edu nu a mai intrat pe forum de mai bine de un an, si voi asteptati raspunsuri?
victor_hd
QUOTE(07 bdf @ 7 Jun 2011, 11:32)
salut ! sunt nou p forum vroiam sa.l intreb pe edu ce jante are p sanderita lui:D si cat te.au costat? imi place mult sanderita u;)
*




cauta si tu la DEZENT.....sunt cateva modele wub.gif
fuzzzy
QUOTE(klaus @ 22 Nov 2011, 22:28)
edu-edu nu a mai intrat pe forum de mai bine de un an, si voi asteptati raspunsuri?
*



Cine crezi ca are timp sa si citeasca topicul... pozele nu sunt de ajuns? tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.