Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: servodirectie pe dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
petrysorr2006
sal. am tot cautat dar nu am gasit pe net. se poate monta pe dacia 1310 serodirectie? daca da, de pe ce masina si cam cat ar costa? se merita investitia?
mar10may
servodirectie?naspreascrede ca se merita.mai repede se merita un aer conditionat.ce te doare sa tragi un pic mai tare de volan?daca te doare umfla rotile un pic mai tare.
TheKing
Nu cred ca poti si nu cred ca se merita cu servo, cat despre aer conditionat daca montezi ramai fara cai ... tongue.gif
ArtVandelay
nu ai cautat suficient, s-a mai discutat chiar pe forum
mar10may
QUOTE(TheKing @ 2 Sep 2008, 23:21)
Nu cred ca poti si nu cred ca se merita cu servo, cat despre aer conditionat daca montezi ramai fara cai ...  tongue.gif
*


mai bine pierzi putin din putere decat sa mori de cald.cel putin in oras e super sa mergi cu aer conditionat si nu stiu daca iti trebuie chiar asa o mare putere.putere ai nevoie numai in depasiri cand traficul este mai aglomerat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.