Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Accesorii auto (becuri, huse etc)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bolidu
Azi am aruncat un ochi prin garaj si am descoperit multe lucruri care nu mai imi sunt de folos si poate le sunt de folos altora. Dupa cum urmeaza:

Husa volan piele 100 % (am cuparat-o dar nu am mai montat-o smile.gif) - 30 lei

Huse scaune sport rosii - au fost o perioada pe solenza dar acuma stau pe bara - 30 lei ambele

Tamburi cauciuc polita solenza - poate ii trebuie la cineva 10 lei

Maciulie schimbator MCV - 15 lei

Car kit Nokia home made pentru casetofoanele cu AUX in (canta muzica din tel prin boxele masinii) - 20 lei

Becuri Philips Blue Vision - Au fost pe solenza vre-o 2 luni max in care daca au fost folosite de 4-5 ori ... 80 lei ( eu le-am luat de la Aspad cu 110 lei cu transport) ofer si becurile de pozitie tot Philips in pret.

Transmitator FM - Ascultati muzica in fisiere mp3 pe casetofonul fara cdplayer pe frecventa de FM. Sunet super clar fara distorsiuni, anuleaza orice alta frecventa apropiata de cea a aparatului pentru a nu crea interferente. Telecomanda ! + stick 2 Gb. 90 lei - 60 lei fara stick USb.

Preturile sunt usor negociabile si le trimit si in tara prin Posta Romana cu plata ramburs.

Mai jos aveti poze cu produsele !
birkof
Vreau eu tamburii pentru polita ... bineineltes daca sunt de solenza ...

Ai PM biggrin.gif
bolidu
Sunt de solenza sigur dar am mai lipiu eu un adaos ca sa stea polita fixa sa nu drangane. Ai si un PM ! wink.gif
radiozipp
as vrea eu
Maciulie schimbator MCV - 15 lei
se potriveste la solenza?
pe unde stai?
da-mi pm.. nu urmaresc threadul
bolidu
Ai pm !

Tamburi de cauciuc s-au dat !
dacialover
maciulia 10 Ron (sper ca merge pe solenza)? taxele postale pana in arad cat ar face?
bolidu
Sa dat si maciulia sorry !
Mihai.D.G.
Husele rosii la 20 lei?
bolidu
Mihai.D.G. ai pm
bolidu
S-au dat si husele rosii !

70 lei becurile Philips Blue Vision H4 + cele de pozitie tot Philips ! Transport moca ! tongue.gif
bolidu
up
bolidu
up
bolidu
up
bolidu
up
bolidu
up
sergiu-iulian
ma intereseaza pe mine becurile.mai le ai?un pret?
bolidu
Nu le mai am au mai ramas husele rosii si hand-free-ul !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.